Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 26.9.2017 21:49
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV88,40-0,117,86
CEZ438,00+0,88556,98
ERBAG941,80+0,5738,29
E4U115,000,000,00
FOREG140,00-0,714,34
KOFOLA411,000,000,61
KOMB968,20-0,49102,48
MONETA77,95-0,70932,84
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.270,70-1,2037,27
PEGAS978,10-2,3910,69
PLG207,500,000,00
PM ČR16 300,00+1,882,09
STOCK SP71,60+0,563,91
TMR710,000,000,00
UNIPE338,80-0,0925,64
VIG641,00+0,330,78
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV88,70+0,57319,84
CEZ436,40+0,790,00
DETEL415,900,000,00
ERBAG960,00+2,672,88
FOREG141,50-0,35140,42
KOFOLA414,00-0,228,28
KOMB970,00-1,29632,37
MONETA78,40-0,13692,12
NWRUK0,100,000,00
NOKIA135,00-3,430,00
O2 C.R.274,00-0,44109,80
PEGAS986,00-1,501 443,62
PM ČR16 375,00+1,71679,88
UNIPE340,00-0,38129,21
VIG640,100,000,00
VITKO129,000,000,00
VOLKS3 719,00+1,612 657,19

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


17:50
Index DAX připsal 0,01 % na 12595,52 b.Německé akcie podobně jako včera ukončily obchodní seanci kolem nuly. Index DAX připsal 0,01 % na 12595,52 b. Nejvíce dnes posiloval výrobce...  celý text
17:05
Index WIG 30 odepsal 0,3 % na 2833,42 b.Varšavská burza pokračovala ve včerejším poklesu, index WIG30 uzavřel o 0,3 % níže na 2833,42 bodech. Posilovaly dnes zejména energetické a...  celý text
16:04
Prodeje nových domů (srpen): aktuální hodnota: 560 tis. očekávání trhu: 585 tis. předchozí hodnota: 571 tis. / revize: 580 tis. Prodeje nových domů (m-m) (srpen): aktuální...  celý text
15:52
Index Dow Jones +0,27 % na 22357,01 b. Index S&P 500 +0,24 % na 2502,67 b. Index Nasdaq Composite +0,44 % na 6398,864 b. Index S&P 500 +0,24 % na 2502,67 b.   celý text
14:53
Dow Jones futures (ZDJZ7, YMZ7) +0,06 % na 22289 b. S&P 500 futures (ZSPZ7, ESZ7) +0,04 % na 2498 b. Nasdaq 100 futures (ZNDZ7, NQZ7) +0,38 %  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

03.10.2017Frýdek Místek
03.10.2017Pardubice
03.10.2017Jihlava
04.10.2017Brno
09.10.2017Zlín


Zajímavé vzestupy

PVT1,00+53,85
PEN9,50+4,40
TABAK16 300,00+1,88
CEZ438,00+0,88
ERBAG941,80+0,57

Zajímavé poklesy

PEGAS978,10-2,39
TELEC270,70-1,20
TOMA1 190,00-0,83
FOREG140,00-0,71
GECBA77,95-0,70

Kurzovní lístek

EURdolu26,055-0,07
HUFnahoru8,384+0,09
JPYdolu19,739-0,98
PLNnahoru6,084+0,24
USDdolu22,103-0,75

demo-e-broker

Indexy

26.09.2017
Graf - PX
Flash | Obrázek

PXnahoru+0,101 042,5016:25:28
RMnahoru+0,971 365,0916:59:57
DJIAnahoru+0,0822 314,8821:28:35
NASDAQnahoru+0,336 391,8321:28:44
SP500nahoru+0,172 500,9421:28:37
DAXnahoru+0,0812 605,2017:35:29
WIG20dolu-0,452 443,3417:00:15


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz