Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 23.2.2018 7:49
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

JenTak
1 2 143

Fórum USA:  perlička

pravda to určitě bude ale protože se mi nelíbí co říkáš jsi rasista a konspirátor :D

Fórum USA:  perlička

China Shuts Down Its VIX To Halt Market Turbulencehttps://www.zerohedge.com/news/2018-02-22/china-shuts-down-its-vix-halt-market-turbulence

Fórum USA:  indexy

uvidíme jestli se to ponese ve stejným duchu i po 22 hodině, letín to dolů jak bánkéři z oken

Fórum USA:  indexy

celej den sem byl v prdeli, kolečko po republice, přijedu do praglu a koukam DJ 25200 v prodejní zoně, takže to tam sypu, nasdaq to samý v bledě modrým

Fórum USA:  hrabou prstíčkem hrabou

Ono totiž platí pravidlo že pojištění v žádném případě nenmůže být povinné protože pak je to obyčejná daň. pojištění může být max. dobrovolné ale nikdy ne povinné. To že si politici hraji se slovíčky má své důvody.

Kdysi jsme měli v základní listině práv a svobod že každý občan má nárok na bezplatnou lékařskou péči, to bylo v době kdy celý farma průmysl včetně fabrik patřil státu. jenže kdyby tomu tak zůstalo, soukromé zdravotnictví by nikdy nemělo šanci na úspěch. Bylo potřeba to zničit, rozmlátit na cimpr campr.

Fórum USA:  Kdyby byla nuda

20:30
Juraj Poláček v diskusnej relácii s Adamom Hlavačkom na tému : Búrka na trhoch, je bitcoin opäť riešením ?

https://slobodnyvysielac.sk/

Fórum USA:  hrabou prstíčkem hrabou

Lidem žijícím z pronájmu či z kapitálových výnosů mají příští rok výrazně stoupnout daně.

Fórum USA:  mi spadla čelist

já vím že se jedná o konkurenční web, nícméně přečtěte si to ať máte představu co nám ty chorý mozky chystají


https://www.patria.cz/zpravodajstvi/3753981/hrozba-socialnich-medii-pro-spolecnost-a-bezpecnost.html

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

jsem myslel že jsi to vyřežil křížkem a ty zase jen blafuješ, přeci kdyby jsi dal křížek tak nebudeš reagovat protože neuvidíš co píšu ale jak vidím tak tě to pořád zajímá. kdyby jsi sledoval co se na ukrajině děje od začátku nemusel by jsi se tak hloupě ptát. pokud jsi odkázanej jen na čt tak to opravdu není můj problém. Jak říkám pravda nakonec stejně vyleze na pravdu boží i kdyby se čt samou cenzurou rozkrájela a spláchla do kanálu. A jestli si myslíš že tvý věštecký schopnosti jsou dobrý tak já ti to rozmlouvat nebudu. Obecně jsem si vždy myslel že hlavní znak tradera je mít otevřené oči dokořán, mít jasný úsudek a nelhat si do mošničky. Ale zřejmě sem se spletl, věštecký schopnosti jsou pro někoho dostačující, víc nepotřebuje.

Fórum USA:  DJ 25.100

DJ nám dolezl do prodejní zony, uvidime zdali tam medvědi stojí frontu, ostatní us indexy to samý

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

Fando už nám zase lžeš na ukrajině žádná válka s ruskem, ta se odehrává jen v chorých mozcích generálů NATO, některých politíků a některejch vypatlanejch frantíků. Na Ukrajině je regulérní občanská válka kdy západní pučistcká vláda podporovaná EU a USA se rozhodla ze svého území vyhnat ukrajince jen proto že jsou pravoslavní a jejich předci ruského původu a neuctívají Banderu. A tihle lidé jen brání svoje domovy které kyjev hezky zdálky odstřeluje balistickými raketami a 150 mm houfnicemi.

Takže 1000 x jak geobles opakuj že ukrajina válčí s ruskem, kdyby tomu tak bylo bylo by to možná lepší protože ta válka by skončila za 2 dny a na ukrajině by byl mír. A nechal bych Ukrajince ať si ty sráče z Kyjeva pohoupají na kandelábrech protože to nejsou lidi ale zrůdy v oblecích. Ono ta pravda nakonec stejně zvítězí a Ukrajinci si ty loutky západního typu pohoupou a ty pak můžeš chodit kanálama protože já ti to tu budu připomínat každý den aby se ti to vypálilo do mozku když sám to nejsi schopen chápat.

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

šak já to nepoírám, už jsem přiznal me mě platí Putin osobně, jezdí každý víkend s kufříkem ruských zlatých rublů a prozradím tajemství, v našem městě platí každýho holiče protože jak prohlásil chce nám ukrást ještě to co nám západ neukrad. já tedy furt nevím co by to mohlo bejt protože český republice bylo ukradeno skoro všecko, pravda máme tu hodně ovcí takže možná Putin myslel že nám ukradne vlnu, což je dost možný protože prý v rusku je zima. Bejt tebou nechodím raději k holiči protože většina z nich s Putinem spolupracuje a mohli by tě pěkně oholit. namaluj si taky křížky, Fanoušovi se prej po tom ulevilo

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

sory že ti to řeknu na rovinu, už mě nebaví být k tobě tolerantní a zdvořilý což já normálně jsem, ale nejde to dělat věčně, jsi tupec a hlupec. O ukrajině nemáš ani ponětí, místo používání vlastní hlavy si necháš servírovat grilovačku od čt přímo do konečníku asi aby tvoje mozkovna neutrpěla škody při přemýšlení.

Fakta
Na ukrajině proběhl ozbrojený puč
Hlasování proběhlo za použití ukradených hlasovacích karet, jejich držitelé zmláceni a vyhozeni z parlamentu
Byl kyjev kdo zakázal ruštinu ukrajincům
Byl to kyjev kdo vyjel s tanky proti ukrajincům
Byl to kyjeb kdo zaživa upalovala vraždil ukrajince s ruskými kořeny
byl to kyjev kdo dovolil zahraničním žoldákům provádět genocidu ukrajinců
je to kyjev kde většina členů vlády má druhé občanství jiné země - proč asi?
je to kyjev kdo bombarduje sídliště, čističky, nemocnice školky, školy a snaží se vyhnat ukrajince s ruskými kořeny
Je to rusko kam utekla většina ukrajinců co utekla před kyjevem
Je to USA co investovaly do převratu na ukrajině 5 miliard USD
Je to USA co vypsali výběrové řízení na rekonstrukci objektů pro Navy na Krymu
Většina ukrajinců z flotily po převzetí Krymu nastoupila službu v ruské armádě
Je to evropská unie co toleruje vraždění ukrajinců Kyjevem a ještě jim pomáhá
Na majdanu stříleli námezdní žoldáci a sříleli policajty i demonstranty - stejné zbraně dle balistiky
Jsou to USA co na ukrajině staví dnes raketová sila.
Jediné čeho se dopustili ukrajinci je to že brání svoje domovy, sousedy, první tanky ukradli z Muzea protože proti Kyjevu neměli nic.
První kdo šel bránit východ ukrajiny byli staří dědkové a veteráni.
Krym se trhl jen proto že viděl jaký zvěrstva páchá Kyjev za podpory USA a souhlasu EU na Donbasu.
Fando křížků si namaluj kolik chceš, třeba milion já se těch tvejch křížků fakt nebojím, namaluj si je třeba na pamětní desku. a že pozdravuji švagrovou i manželku. žijte vaše štastné životy obklíčeni ruskou propagandou a raději nevycházejte ven protože rusové chtějí dobýt vydrancovanou evropu která sice už nemá nerostné bohatství ale má dost imigrantů a dluhů. A to je to po čem rusové touží, to ví přeci každý dítě.

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

nezapoomeňte ve 13:00 fandit slovákům proti sborné protože to opravdu slovákům nezávidím. MOV nasral ruskýho míšu a slováci si to vyžerou jako první

Fórum USA:  to sem z toho jelen

ok já jen že už je to i na hlavní stránce mainstreamu aktuálne.cz tak snad fanda uvěří když to není jen na putinovém webu. Nneí důležití jestlo jsou to ofico síly nebo žoldneři, v každem konfliktu máte věci co chcete aby byly vidět a věci co nechcete aby byli vidět ale musíte je udělat. dělají to obě strany konfliktu. já jen jestli někomu dochází o co tady opravdu jde, že všechny tyhlety konflikty spějí ke střetu Rusko v USA, že studená válka neskončila v roce 1989 ale jede to pořád podle nějakýho dlouhodobýho plánu a překlápí se to do horké fáze. zavírat oči před tím nikam nevedete a myslet si že se nás to netýká je nesmysl.

Fórum USA:  to sem z toho jelen

koruna to je divné pojmenování hlavy a paty ale budiž, od někoho tvych schopnosti beru i toto.

Fórum USA:  to sem z toho jelen

https://www.zerohedge.com/news/2018-02-13/us-strikes-kill-100-russian-soldiers-syriatakže u toho včera vydánýho videa na youtube někdo zaměrně dal to video ze hry k tomuhle incidentu aby se pak mohlo rici že vsechno tohle je fejk protoze to je video ze hry a nebo ze to je ruska propaganda. teoreticky to mohla udelat kazda strana konfliktu nebo jen vtipalek kterej se umlati smicy .ovšem to nic nemeni na tom ze uz neprobiha zastupna valka mezi usa a ruskem za použití sponzorovaných jednotek ale že usa a rusko si to rozdavaji natvrdo v syrii, a toho presne jsem se obaval . je snad jasny ze rusove ztraty nepriznaji ale rozhodně nenechaji si to libit.

Fórum USA:  kravy karty hrat neumi :-o

přijde doba kdy mi přijedem zkontrolovat ten dobytek do Bruselu :D

Fórum USA:  Kamarádi je zle - zichr ja !!!

Ok Fando díky moc a ještě jeden dotaz jak poznám tedy ty proruské weby? protože řídit se seznamem pornoherca Jakuba Jandy z Evropských hodnot mi přijde takové dětinské, není ještě nějaký jiný seznam? třeba kalouskův, nebo seznam proruských webů od české televize, nebo seznam proruských webů od nějaké neziskovky? ale k čertu se seznamy, seznam dokáže napsat každý kdi umí ctrl +c a ctr+v, , prostě rád bych nějakou 100% definici jak poznat že se jedná o web placený z kremlu, třeba že tam má někde v pravým dolním rohu nějakou bukvu nebo nějaký jiný poznávací znamení / hvězdu, nebu červený puntík, prostě cokoliv abych to mohl indentifikovat. díky moc, budu dlužník a slibuji že se potom těm webům placeným z ruska budu vyhýbat

Fórum USA:  Kamarádi je zle - zichr ja !!!

co já? ale google to nenajde a v tom mají určitě prsty rusové, infiltrovali google centrálu aby mě zachránili před tvou diagnózou :DD ne sorry ale já se fakt bavím , to by mě v životě nenapadlo.

1 2 143

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,261 108,3022.02.18
RMnahoru+1,011 450,7322.02.18
DJIAnahoru+0,6624 962,4822.02.18
NASDAQdolu-0,947 210,0923.02.18
SP500nahoru+0,102 703,9622.02.18
DAXdolu-0,0712 461,9122.02.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz