Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 27.7.2017 14:45
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV95,70-0,5225,11
CEZ398,600,0096,29
ERBAG927,00+0,8228,65
E4U112,00+1,820,74
FOREG140,000,0011,00
KOFOLA424,10-0,192,03
KOMB960,00+0,5960,57
MONETA80,00-0,37493,15
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.283,00+0,7115,76
PEGAS1 011,00-0,493,80
PLG207,500,000,00
PM ČR15 296,00-0,350,13
STOCK SP48,45+1,1511,85
TMR665,000,000,00
UNIPE297,70-0,639,28
VIG667,00-0,457,07
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV95,10-0,2128,59
CEZ399,00-0,13744,27
DETEL411,000,000,00
ERBAG925,00+0,771 179,89
FOREG139,90+0,2920,54
KOFOLA425,000,005,10
KOMB959,00+0,8449,29
MONETA80,20-0,12402,82
NWRUK0,100,000,00
NOKIA144,00+3,97142,12
O2 C.R.281,40-0,3512,66
PEGAS1 014,000,000,00
PM ČR15 240,00-0,65229,70
UNIPE299,000,000,00
VIG668,00+0,0116,70
VITKO136,300,000,00
VOLKS3 598,10-1,421 021,47

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


14:44
Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v červnu podle předběžných čísel vzrostly o 6,5 %Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby (červen – předběžný): aktuální hodnota: 6,5% očekávání...  celý text
13:37
Ropa (GCLU7, QMU7) -0,53 % na 48,49 USD za barel. Zemní plyn (GNGU7, QGU7) -0,14 % na 2,91 USD za mbtu. Zlato (GCGQ7, QOQ7) +1,1 % n  celý text
13:36
EUR/USD 1,1705 (euro oslabuje o 0,23 %) USD/CZK 22,26 (dolar posiluje o 0,47 %) EUR/CZK 26,06 (euro posiluje o 0,25 %) GBP/CZK 29,22 (libra posiluje o 0,62 %) CHF/CZK 23,18 (frank...  celý text
10:57
Index WIG 30 klesá o 0,4 % na 2733,77 b. Index WIG 30 -0,4 % na 2733,77 b. Nejsilnější akcieZměna  celý text
10:55
Ropa (GCLU7, QMU7) -0,18 % na 48,66 USD za barel. Zemní plyn (GNGU7, QGU7) -0,03 % na 2,913 USD za mbtu. Zlato (GCGQ7, QOQ7) +0,97 %  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

GECBA80,30+0,69
TABAK15 350,00+0,66
PEGAS1 016,00+0,59
TOMA1 196,00+0,08
UNIPE299,60+0,07

Zajímavé poklesy

TMR665,00-3,62
KOMB954,40-1,51
STOCK47,90-1,03
CETV96,20-0,82
FOREG140,00-0,71

Kurzovní lístek

EURdolu26,045-0,09
HUFdolu8,524-0,05
JPYdolu19,993-0,09
PLNdolu6,112-0,03
USDdolu22,371-0,54

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,221 014,0914:44:42
RMnahoru+0,381 320,8014:34:59
DJIAstejne0,0021 711,0111:05:05
NASDAQnahoru+0,166 422,7527.07.17
SP500stejne0,002 477,8311:15:01
DAXdolu-0,5512 237,5514:24:41
WIG20dolu-0,412 350,4414:24:45


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz