Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.7.2019 15:53
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

Hadřík
1 2 100

Fórum USA:  Divočina

""na víně""... čekám ve VIXím salónku :-):-)

Fórum USA:  Vyhlasuji red alert

Hoši, nevidíte že je šecko v hajzlu a red párty se nekoná.. :-). Ale co takhle JEntaku na skleničku? :-):-):-)
http://www.vixrestaurant.sk/kontakt/

Čo? VIX Salónik? :-)
http://www.vixrestaurant.sk/konferencie/

Fórum USA:  Francie zavedla digitální daň, USA spustily vyšetřování

Jentaku brej vecir.. a vom tom to je, dal jsem se posledni dobou mentalni vic do ""cajku"" a zacina me to docela zajimat..:
http://blog.aktualne.cz/blogy/petr-robejsek.php?itemid=34293

Fórum USA:  indexy

Jentaku, zaverem je reflexe ke zlatu...tak nejak t opomaloucku zacina i zapadat...
Hodně zajímavý text...teda pro mě... jako jedna ""Stealth Black swan"" z hejna mi rezonuje částěčně věta..
""Globalizace dnes dosáhla svého maxima, dokonce i bez obchodních neshod. Čína vyrábí vše, takže proces „vyrobme vše levněji“ už nemá kam postupovat.""
https://roklen24.cz/a/Sn7uz/akciovy-vyhled-chysta-se-poradna-boure-ktera-zvedne-vlnu-inflace
vzal jse mjednu nad 15 tvixu..se to kumuluje pomalu k vysněné metě :-):-).. tak je co točit :-) a při růstu ""bull hopes"" je připraveno v tomto roce dalších 5 pozic.. to bude dedlajn z ktereho neni navratu :-):-)

Fórum USA:  indexy

No..https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/96387/polsky-soud-se-zastal-ruskeho-otce-jeho-deti-zpet-do-svedske-muslimske-adopce-nevyda.html
Nezname ""pozadi"" ze? .. ale tohle mi hlava asi ""selsky"" nebere obecne...
...pominu info jak minuly rok (jaksi se moc neinformuje bych rek - ale nemam tu TV, tak nevim jestli to nekdo nejak vic zachytil).. ptz to pokladam za extemni potiz a vazne tema - kdyz uz jsme v dobe mee too, tak tohle ""sorry jako""... že řídil norskou socialku ""znalec psychiatr"" na zaklade cehoz byly-jsou odebirany deti.. a von to ""tezky pedofil"" - to je dost síla...jen poupravim nektere politiky z kdu-čsl :-) psycholog je kecálek - absolvent filozofické fakulty, psychiatr je doktor medicíny - absolvent lékařské fakulty :-).. ale to si pletou i ve filmech, kdy ráno slečna dělá ""psychologickou terapii"" a po obědě je ""psychiatr"" :-):-).. a dávat ruske blondynečky do muslimske rodiny? Asi nejakej experiment ""femilizace"" po švédsku... děs

Fórum USA:  sp500

https://www.novinky.cz/koktejl/509805-ze-zahadneho-zluteho-ptaka-se-vyklubal-racek-namoceny-v-kari.html
Protoze todle je z dílny Temného pána derivátů... je to typická ""Stealth Blak Swan"" - první na obzoru :-):-):-))))))

Fórum USA:  sp500

Jezíškovy repasované oční víčka.... todle mě vyděsilo víc něž SP :-):-).
https://www.marketwatch.com/story/plastic-surgery-can-make-men-appear-more-likable-trustworthy-and-masculine-2019-07-11?mod=mw_theo_homepage

Facebook and Instagram, among other social-media sites, have played a large role in the rise in plastic surgery, Matarasso told MarketWatch. “Social media does create some pressure. You connect with so many people and see so many people. There’s a pressure to look like you’re having fun and look good all the time,” Matarasso said.
...Millennials take selfies in the recovery room and send them to their friends, he said...
‘We now know how to do surgery on men without feminizing the face.’
—Sachin Shridharani, a plastic surgeon in New York City

Tak už víte kam investovat ne? :-) to jsou starosti, fakt sorry, snesu hodně..ale tohle je tak manipulativní a bizarní že z té ""psychologie osobnosti ala social media nejde ani strach... to je uplně ztracené něco řešit"" Chápu to ze zdravotních důvodů atp.., ale myslet si, že bez plastiky ksichtu nedostanu práci a někdo mě bude diskriminovat je dost úlet (že tam jsou hlavně jiné faktory necháme stranou) .. a tá slabost a ztracenost v hledání sebe sama v americkém snu je divočina... CHlapi se musí operovat za 5000usd aby byli ""mužnější"" ptž to říká psychologická studie? :-):-):-) To mě poser na kvadrát x 16 ... myslel jsem že dneska hračky s Číny nic nepřekoná....ale stalo se :-):-)...

Fórum USA:  indexy

U Rumiku po praci v lesiku by se ta nedorozumeni vyjasnila, verim v to, silu prace, ktera je v nem ulozena, taky v silu vody z hloubi Zeme :-). Treba to wizard myslel dobre. Se skolstvim zš mam nejakou zkusenost, dost desivou hlavne s pedagogy, bohuzel. Co jsou nekteri schopni vyplodit by jeden neveril..namatkou..cit:""ty si holku nikdy nenajdes, kdyz nebudes brat leky, zadna by te nechtela,..bude z tebe zruda, ne clovek...rostes pro kriminal, mel bys do poradny aby te opravili...ty budes delat co ja reknu a ne se blbe ptat, tatinek by te strasne chtel, ale nezaslouzis si rodinu"". Osobne jsem u toho byl! A to ani z rychliku nevideli skutecne ""grazliky"". Ja jsem magistr, co ty mi budes chlapce vykladat :-). Tv taky nemam... nevim jaks to myslel, ale foresta jsme celkem prudili :-) :-) to byla sranda :-)
https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme/96158/proti-indianum-jsme-chudaci-rika-slavny-cesky-etnograf-a-cestovatel-mnislav-zeleny-atapana.html

Fórum USA:  indexy

...protože „úvěry od Pekingu dominují na světových trzích podobně jako čínské hračky“.
:-) :-) :-) to je treba veta, ktera mi udrzi kreativni energii po cely den, nemusim ani jist, vim neni to uplne prumer, ale co uz..proste bomba :-).
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4172135/der-spiegel-jeste-nam-nedochazi-jak-cina-zmenila-svetove-finance.html

Fórum USA:  indexy

Ta studentka s nonstop crt procesem :-) byla technicka ne?, doufam.. treba si myslela, ze kdyz vypne crt, pc nepojede a jednotka se nekam do cernu neodesle :-) :-). Pod do tymu, dyt nemusis jet nonstop, normalne po close Mordoru vypnes :-).. staci 30w na cpu navic :-) :-).

Fórum USA:  indexy

Jentaku, neuveris.. cekam na shellce, kafco.. az bude po garancce, tu ani nemusim k pokladne, maj tu blondatou cerpadlarku v zacviku, ani nevysilam zadne signaly a haze ockem a tim vrkockem neunavne :-), nevi ze musim psat texty skoro svetoveho vyznamu :-). Chuderka, me neobmekci ani ta pozitivni energie Slunicka jak narazi ty jeji vytrysky expanze blondateho trpaslika na Temnou energii vakua ""hadronu"" :-). Ochranim ji, kaslu na to :-), budu se venovat dal filozofii :-). Takze wizarde pozor aby te nezabanovali za xenofobni a mee too rasismus k zenam, muzou jit klido prece makat do zelezaren k peci, nebo pokladat sindele na barak :-).. at pak raci nema ty deti. Je doba neomezenych moznosti, porodi ""tu vec"" a pani na hlidani se postara pak :-)..

Fórum USA:  Hadříku

Jentaku, Cipísku.. a všichni, po dloooouhé době cvičení a askeze... na Vás připíjím jemný ""šmoulavý kalíšek"" :-) ... neskutečný je, nejlepší co jsem ochutnal.... neskutečný... tak 2304streamCPU at makaj (technologie jsou fajn).. jsou k tomu, aby makali a my mohli rozjímat u Rumíku nad smyslem Vesmíru a burzy :-):-):-)..

Salam
https://ahriiserum.com/product/h-riise-family-reservesolera-1838-rum/

Americké indexy se pohybují v zeleném teritoriu.:  out

Instrumentu je kopec, ja bych este flintu do trávy :-) neházel, cílím dlouhodobější horizont a furt to jede jak jsem to zahlíd před 2 léty..., zjednoduším to.. rizika se kumulují a ano, líp nebude :-).. klidně to vezme raketu po prvním snížení (pokud už si to trhy nepřeberou rovnou opačně). Nic nám nenaservírujou na stříbrném podnosu, ale pěkně k smrti děsivě... já na ně seru a jedu si svůj plán v tomdle roce.. eště nezavírám, analyzujem... dyť ""šou právě začíná"".. Velký Únor byl aperitiv :-):-)... sportu zdar zatím... Hele nechci spamovat..kdyby se někdo nudil než nastane konec Světa... tak strnisko pořídil jsem RX 580 Nitro+ a hledám aj pulzary u té burzy :-):-)... teda detailně tady pro Fanóša:
https://advances.sciencemag.org/content/4/2/eaao7228
Jedná se o todle: https://einsteinathome.org/cs
A jede to na platformě boinc: https://boinc.berkeley.edu/wiki/User_manual
Výběr je slušný - taková charita.. když sedíte u těch PC tak sa připojte do týmu ne? - jeden úchylný by se našel :-):-):)

Fórum USA:  Hadříku

:-)..měli by tak pojmenovat letouny 6 generace...zachytitelné podprahovými radary 2 generace Kanclu Big Shortu maskovaného neproniknutelnou toxickou koblihovou obranou :-):-)..
..jak tvix klesne beru kolem kolem 15 dalsi 2 varky Stílt sraček.. :-)

Fórum USA:  dnes a denně se porušuje dosud platný zákon

... jo sakra ten novej pojem... ""stealth black swan"" :-)...

Fórum USA:  dnes a denně se porušuje dosud platný zákon

:-) jo, jsou puntičkáři, nevím co maj za problém, jede? jede.. řidičák není? a k čemu, když umí řídit takový tuning, má dostat metál a uniformu.. aby mohl učit něčemu praktickému lidi ze své ""komunity""... :-)
Jinak metál za mě má tento komentář, můj člověk :-):


""Investory čekají velké strukturální změny, nízké předpokládané výnosy ve většině tříd aktiv a rostoucí volatilita. Stlačení volatility vyvolané monetární politikou od roku 2008 pravděpodobně skončí a vyšší volatilita obnoví symetrii výnosů z rizika. Jinak řečeno, můžeme předpokládat, že nadcházejících 10 let bude pro investory značně obtížných a zřejmě způsobí i velkou ránu pasivnímu investování. V poslední době jsme zřejmě nezažili lepší výchozí okamžik pro aktivní investování, protože jednosměrka monetární politiky a globalizace, která byla výhodná pro pasivní investování, skončila. Přicházející strukturální změny budou obtížně navigovatelné i pro počítačové systémy, takže rozhodujícím prvkem investičního procesu se opět stane člověk.""

Třeba čerpal z našich ""sountracků"" minulej rok :-)..měl bych se dokopat k nějakému temu článku a nevědomí v ekonomice :-):-).. no, tak trošku zas iný onen pohled na skryté faktory přilítavšího hejna.... osobně bych zaved nový globalizační pojem do ekonimiky (snad to na harvardu přeberou rychle, času moc néni a na kembridž seru - tam vyhazujou výzkumníky ožehavého tématu IQ, rasa atd.. :-))
https://roklen24.cz/a/SQP5m/spolecnost-dosahla-bodu-zlomu-investory-ceka-deset-obtiznych-let

Fórum USA:  dnes a denně se porušuje dosud platný zákon

Tak ještě Pražský den :-):-).. to mi uteklo, Síííímpsóóóóń :-).. to je síla ""represivní globalizační technologické artové zpracování... tak du mlít kafé..

https://www.prazskyden.cz/simpsonovi-na-rusky-zpusob-remake-znelky-ukazuje-mrazivy-zivot-v-postkomunismu/

Fórum USA:  dnes a denně se porušuje dosud platný zákon

https://www.novinky.cz/krimi/510043-kontrolovane-auto-v-ostrave-drzelo-pohromade-diky-provazum-a-paskam.html

Sakryš... tendle maník z východu země na to asi dojede :-):-)

Fórum USA:  Zelene voci a jezkovy pastviny

Nepobral jsem tu trumpovu kapitulaci, jakoze rust zabezpeci nejake povidani, ze si budeme povidat? :-).. bud ma pekelny plan, nebo se nechal uz ted volbama nachytat? Tak to by byla sila teda.. :-)..

Fórum USA:  Zelene voci a jezkovy pastviny

Peníze mají jeden společný znak - označení „Bankovka pekelné banky“, které se používá buď v anglické verzi „Hell Bank Note“ nebo ve vietnamštině.

Tak to me fakt dostalo :-).. likvidity jsou mraky, ve vyhledu sama pozitiva.. tak tvix, ""zase"" vytočené :-) zisky v kýblu, k tomu slušná ztráta.. završení plánu - na zelených loukách posbírat postupně dalších 30% k pozici, pak děj se vůle Boží Pekelných bankovek :-)
https://www.e15.cz/domaci/asijske-ritualni-bankovky-drazdi-centralni-banku-v-cesku-jich-uz-zadrzela-miliony-1360282
:-):-)

1 2 100

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,271 070,2415:52:40
RMnahoru+0,061 026,8115:52:45
DJIAnahoru+0,1127 182,9415:31:33
NASDAQnahoru+0,388 177,0515:31:51
SP500nahoru+0,202 982,6115:31:30
DAXnahoru+0,4112 310,6115:31:54
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz