Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 23.7.2018 0:17
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV87,60+0,5711,55
CEZ576,00-0,17128,57
ERBAG890,00+0,1181,23
E4U110,00-1,790,98
FOREG0,00
KOFOLA300,000,004,88
KOMB950,00+0,5375,96
MONETA77,80+0,26299,36
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.262,50-0,1997,09
PEGAS902,00-0,220,03
PLG0,00
PM ČR15 300,00+1,320,42
STOCK SP68,30+0,593,11
TMR725,000,000,00
UNIPE376,50+0,274,62
VIG607,00-1,706,31
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV88,40+1,03171,37
CEZ575,50-0,092 107,74
DETEL357,00+1,3619,81
ERBAG892,00+0,110,00
FOREG203,000,000,00
KOFOLA301,00-0,3323,83
KOMB944,00-0,1170,92
MONETA77,80+0,13461,61
NWRUK0,100,000,00
NOKIA131,000,000,79
O2 C.R.265,00+0,19158,11
PEGAS902,000,000,00
PM ČR15 400,00+0,92153,84
UNIPE374,50-0,4037,45
VIG615,000,0030,75
VITKO72,50-3,3344,25
VOLKS3 860,00+0,260,00

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


16:26
Index Dow Jones +0,05 % na 25077,93 b.; index S&P 500 +0,01 % na 2804,91 b.; index Nasdaq Composite +0,24 % na 7843,749 b. Index S&P 500 +0,01 % na 2804,91 b.   celý text
15:07
Dow Jones futures (ZDJU8, YMU8) -0,53 % na 24927 b. S&P 500 futures (ZSPU8, ESU8) -0,29 % na 2797,25 b. Nasdaq 100 futures (ZNDU8, NQU8) +0,02  celý text
13:56
Prezident Donad Trump pro CNBC řekl, že je připraven uvalit cla na veškeré čínské zboží importované do USA v celkové hodnotě 505 mld. USD.„Jsem připraven jít na 500,“ řekl Donald...  celý text
13:35
Ropa (GCLU8, QMU8) -0,38 % na 67,98 USD za barel. Zemní plyn (GNGQ8, QGQ8) +0 % na 2,769 USD za mbtu. Zlato (GCGQ8, QOQ8) -0,07 % na  celý text
13:33
EUR/USD 1,1656 (euro posiluje o 0,13 %) USD/CZK 22,2 (dolar oslabuje o 0,28 %) EUR/CZK 25,88 (euro oslabuje o 0,14 %) GBP/CZK 28,95 (libra posiluje o 0,02 %) CHF/CZK 22,24 (frank...  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

TABAK15 300,00+1,32
EOAN254,00+0,91
AVAST68,50+0,74
STOCK68,30+0,59
CETV87,60+0,57

Zajímavé poklesy

DBK263,00-2,59
EFORU110,00-1,79
VIG607,00-1,70
VOW33 760,00-1,29
JUVE23,00-0,86

Kurzovní lístek

EURnahoru25,875+0,17
HUFnahoru7,946+0,13
JPYnahoru19,760+0,15
PLNnahoru5,985+0,06
USDnahoru22,175+0,86

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,101 084,9720.07.18
RMnahoru+0,161 391,7620.07.18
DJIAdolu-0,0325 058,1220.07.18
NASDAQdolu-0,077 820,2020.07.18
SP500dolu-0,092 801,8320.07.18
DAXdolu-0,9812 561,4220.07.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz