Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 28.5.2020 13:28
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

Hadřík
1 2 136

Fórum USA:  Krize ?

Když ptáčka chytají, pěkně mu zpívají.... :-):)..

Jentaku, jedna pro tebe na dnešní seansi :-):-)..
https://www.youtube.com/watch?v=_oi9GtWawQI

Fórum USA:  černá labuť

Tak uvidíme co na to kapitán - tak nějak ticho po pěšince...:-):
9:20

Čína schválila návrh nové bezpečnostní legislativy v poloautonomní provincii Hongkong, navzdory pohrůžce Donalda Trumpa na toto opatření silně odpovědět. Krok komunistické vlády v Pekingu podle ochránců demokracie zásadně omezí míru svobod v Hongkongu (Bloomberg)
8:46 Spojené státy zruší téměř všechny výjimky ze sankcí týkajících se Íránu, uvedla agentura AP. Výjimky dosud umožňovaly ruským, evropským a čínským firmám pokračovat v práci v íránských civilních jaderných zařízeních, aniž by jim za to hrozil postih ze strany USA (ČTK)
Myslím, že se sejdou o víkendu na véču, potřesou si rukama a řeknou.. hele.. to 5g je fajn, pojdte nám to zavést do US, evropa, čína a rusko můžou pomoct iránu k prosperitě a my si uděláme doma šecko co potřebujeme, lidí pracovitých je tu dost... a příští dekádu už stejně celé US budou bydlet na Marsu... a vy kuci si nechejte Zemi :-):-)...

Fórum USA:  večerní seance

a jeste za hodku ten dalsi milnik pro USA - SpaceX - nasaTV.... jo, to by melo letet nahoru :-):-):)

Fórum USA:  večerní seance

myslíš tanky? :-))) doteď mě to nebralo, ale eště 22h mám premko :-))))))))

Fórum USA:  Nasdaq

Toz eslis bral koenzim QQQ na 9.5 uz ti dal 10% :-):-)

Fórum USA:  Jak to vidí Pavel Kohout

Fanouši, gratulace k longům.
Jinak souhlas Jentaku, nechtel jsem to tu ""trollit"" :-)... co se týče čina-usa - uplne presne - ale sak to se zacne psat v ""pravy cas"" a trhy budou ""prekvapeny"", že hopes se nenaplnuji :-)-):-).. šaškárna. Já šel triochu víc do hotovosti (střela 3 pozice tvixu minule, polovina jnug... a zhodnotím - ten může být na 250 zae za 2 seanse... takze asi naberu stejne (znáte mě) :-)... při upu indexu cca nad 100 pokud tam doklesa... nebo otocim intradej neco..
Ale šak trhy ""pořád rostou"", ""pokud zrovna neklesají"" ne? :-):) p. Kohout bude klidas a pragmatik a urco to funguje - tiskne se, šecko jede podle ""zákonů""... já zatím konzervativní investor nejsem... stačí málo... tím myslím málo a šupec 20% dole šecko.... kdo dlouhodobě kumuluje své oblíbené tituly na důchod to nemusí řešit... ale plán je, že s jentakem uděláme balík a pak se uvidí, jestli odsouhlasíme konec světa, nebo potřícátépáté nekonečný růst :-):-):-)..

Fórum USA:  Kolaps bank?

Ty epické proslovy k růstu myslíte ""ironicky"" tady ne? .... ptž toto je určitě zdravý růst :-):-)..podpořený čím? nadějí na vakcinaci?... pepik123 na to kápnul, nedivil bych se... systém je na spadnutí na více frontách.. a reklamu na koleps nikdo dávat do TV nebude :-):-)... všechno se jenom rozjíždí, to je začátek...

Fórum USA:  řídit stát jako bandita

jo z predele taky... ale i U :-)

Fórum USA:  řídit stát jako bandita

Krásná třešnička.... institucionální byrokracie.. prostě bomba..... ""říkám vám popátý, pošestý, podevátý... že ani mě ani vám nepřísluší...."" ty vole, dobrýýýý ...na téma moci jsou pěkné výzkumy..... já nic , já muzikant, já s tím vůbec nesouvisím, mě se to netýká, :-):-).. dobré blitky.... jóo a malé info.. až to porojede AI ..... souhlasím se záchranářkou,... takže na mě podejte trestní oznámení..... ""mám to z prdele"" :-):-)

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3105257-zachranarka-kritizovala-stredocesky-kraj-za-nedostatek-pomucek-ted-ji-vysetruje

Fórum USA:  SQQQ 9,72

:-):))) tam to padá do díry dobře :-)..

https://www.youtube.com/watch?v=u0_pe1thA34
Klíčové momenty:
2:30 - trejderský nástroj
3:20 - první support
3:58 - karibik je pro bandu tupců - my kopeme do (.....) :-)
4:45 - horečka hluboké díry
5:15 - horké útroby Země
6:25 - DŮLEŽITÉ! - Dno...se propadlo!
7:15 - Poklad - Tmavá díra zoufalství
8:25 - Problém Hluboké díry
9:20 - Zelená cesta ven
10:00 - Přátelství Kanclu na akcie cézet :-):)

:-)))

Fórum USA:  SQQQ 9,72

..už pomalu opet zameruju... mozna tez naberu... a tvix taky.. naposled 3 varky vysypany.. tak dem kopat Jámu.... minulý rok jse mtady dával jedno trejderské video... mrknu, najdu... ne jen pro Jentaka.... :-):-):)-..

Fórum USA:  jedno videjko

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyrobili-nanorousky-kritizoval-vladu-a-ted-ho-ceka-kontrola-z-bernaku-106078
Si kliknete na twiter diskusi :-)... ale u me má 10b Jirka knihomol (mysleno v dobrem) :-)))

Jiří Padevět
@padevetjiri
11 h
Restauratéři a vinárníci mohou sice brzy otevřít, ale ve 23.00 bude policejní hodina. Od 23.00 totiž chodí korona a Bubák.
Možná by měli zavírat i mezi 11.50 a 12.10, protože to chodí Polednice.

Fórum USA:  jedno videjko

..Jsem se po čase kouk jentak tvix roční graf.... globální syndikát už mi nikdo nevyvrátí... je to Sarumanova Věž v Mordoru!!! )))))))))))

Fórum USA:  2 biliony korun - díky debilům jako Singer

...všechno, všechno, všechno, všechno vám řeknu!!... všechno, přísahám... VŠECHNO O TOM ZLATĚ, I DIAMANTECH, stříbře taky.... a:https://imgup.cz/images/2020/05/15/Kancl.jpg

Fórum USA:  2 biliony korun - díky debilům jako Singer

:-):):)))))))))))) to mě (.....) nechcu nadávat kvůli Fanoušovi.. a taky na sobě pracuju.... to je neskutečné.... heeeej, dneska by byla PAŘBA VE FIO kanclu!! aj uklizečku bysme vzali na párty ! :-):-)))))))) nic to si hned ukládám k básni, grafu ropy a tak, taky nekecám.. ))))) to je bomba

Fórum USA:  2 biliony korun - díky debilům jako Singer

:-):-):-):), né toho nemyslím samozřejmě... indexy by měly točit nahoru, ptž esli vzdaj už +- teď, tak to pojedem do hajzlu slušně...

Fórum USA:  2 biliony korun - díky debilům jako Singer

Kdo počůval paranoikov vie, kdo sedí v ""basileji"" u koláče prej když se zbavili zlata na minimu.. náhodně... to jsme stokrát lepší obchodníci tady v kanclu :-):-):-) než celá čnb... vlastne kdyz se zamyslím trošku víc.. tak ne... zmákli to dobře :-):-)... už nám křivky letí dole Jentaku..

Fórum USA:  SQQQ

Tiež si počůval chalanov o tankoch hovoriť? :-).. to sa nám vykotila rodinka.. Tvix s Qéčkem a je z toho Juniorek :-):-):-)... koenzym Q10 ti dá za rok i divi 70 babek.. kdyýž podržíš ... no lítá to, něco zas vymyslíme..

Fórum USA:  retro

Jste Boží kluci...! :-).. s tou rotací jsem t onějak vizualizoval... musí mběžet do světa... díky... ted muzu byt v klidu... jinak by mi furt ty balíky šrotovaly v hlavě po ceste.... dík.. :-)))

Fórum USA:  retro

JJ, s tim šortem vím jak to myslíš.. já se ""špatně vyjádřil"".. né šortovat přímo ten instrument... ale pomocí různých instrumentů ""pokles mánie trhu"".... je nějaká matematika v tom, že balíky padly na plocho? I když ho svážeš, rozložení hmoty nebude ve všech bodech plochy stejné - ta nehomogenita, výška, impuls při ""vypuštění"" (zavadíš prstem o levou stranu třeba, poryv větru... :-):-):)))))

1 2 136

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,57901,9613:25:50
RMdolu-0,02610,8413:26:12
DJIAnahoru+2,2125 548,2727.05.20
NASDAQnahoru+0,779 412,3628.05.20
SP500nahoru+1,483 036,1327.05.20
DAXnahoru+0,5511 721,6013:07:27
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz