Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 17.1.2021 13:30
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

trolí farma
1 2

Fórum USA:  Co týden dal. A kudy dál :-)

Hvjer: Toto jsou zcela nepravdivé spekulace, nic takového se nechystá, naši klienti mají fobii z malých a uzavřených prostor, zemljanky jsou zcela nevyhovující..........léčíme světlem a slunečním svitem(teké studenou vodou).

Fórum USA:  rozvoz jídla

Líbíte se mi - plané kecy a obchody nic, u nás na farmě to tak je den co den............
Ale z mé osobní minulosti vám sdělím, že jedno z mých nejdůležitějších životních rozhodnutí bylo v roce 2002 pozastavit živnost a nechat se zaměstnat na úřadě. Nelitoval jsem ani jeden den..............z živnostníků udělali štvance a dojné krávy vystavené blahovůli úřednictva, proto jsem přešel na druhý břeh - a na tom je krásně slunečno, čistá hlava, práce minimální, je to tu vlastně taky taková trolí farma ten náš úřad - radši nebudu psát detaily, protože VELKÝ BRATR nás sleduje, a to si nedělám srandu, že nám filtrujou emaily, v pracovní době pouze z mobilu.......tolik reakce na Fitnesa.
A Jentaku - na pouti klobásy a pívo a bramboráky jsem prodával, taky je to dřina, ale se světskýma byla prdel, to je jiný svět. Hlavně ty se nikdy nedostaneš na ta lukrativní místa a místo prodává a to ovládají gangy světských a i to jsem zažil na vlastní kůži.
Proto dnes nedělám nic a i tu trollí farmu mám načerno bez živnosťáku :-)

O všem možném:  i nemožném :-)

""Covid sebral už 370 policistůů!""
Tak to je fajn, policajty nemá u nás na farmě rád nikdo, hlavně ty městské - Fuuuuuuuuj, kdyby tak ještě na finančáku zařádil, to bylo fajn a v poslanecké sněmovně, jen houšť !!!

Fórum USA:  zlato

To tě zklamu Hadříku, my jsme virtuální organizace, žádné válení s děvkama na pláži se zde nepěstuje. V modravém blikotu obrazovek zde šumí pouze výkonné ventilátory chladící jádra. A bez rumu. K nám se nechodí za odměnu, ale za trest, málokdo je tu dobrovolně, ale věřím, že ty budeš vyjímka.

O všem možném:  Lucka z Gurunu

Lucka nebo Majka, hlavně aby byla mladá, u nás na farmě jsou samí opelichaní kocouři, to by byla změna. Mňam.

Fórum USA:  velké finále se blíží

JenTak:""paranoidní bych byl kdybych si myslel že ten uzený bůček co si zrovna opékám na pánvi je zdravý škodlivej. Což si myslí min dvě třetiny doktorů a polovina populace. podle mne ti jsou paranoidní :D""

On sice obsahuje spoustu prokázaných karcinogenů, ale pokud věříš, že tobě prospívá, tak se tě to netýká. Škodlivý je ten STRACH. A to se týká čehokoli-i tradingu.

Jinak za tu loď ses zařadil do užšího výběru vyhledávání klientů pro naši farmu.

Fórum USA:  Nasdaq

Tak dlouho budete s těma vašema shortama chcát proti větru (FEDu), až jednou foukne vítr správným směrem, to chcaní poponese i hodně daleko. To bude pocit - pochcanej, ale měl jsem pravdu, dostříknul jsem nejdál :-)

Fórum USA:  Hadřík

Jsme malá farma, jen několik budov, škoda, že jsi nedorazil, v hledáčku jsi byl, jak jsme psali 17.6.2019. Nyní máme podstav - nejsou lidi........

Fórum USA:  A prý u nás je panika

Hezký pocit, být za 1 seanci plus šestimístné číslo (o mínusech za poslední měsíc se bavit nebudeme :-) Vše nerealizované - jen čísla na displeji.
Ta sázka na ropu byl (zatím) dobrý nápad.

Fórum USA:  STATISTIKA

Jen pro porovnání !velikosti! tohoto viru:
Denně umírá více než 10.000 lidí na podvýživu a nikdo to neřeší, denně se narodí 2x tolik lidí než jich zemře, tento virus se málo snaží a bude potřeba větší kalibr, ABY SE LIDSTO PROBUDILO!
https://www.worldometers.info/cz/

Fórum USA:  pobočka objevena

AJAJAJ, kdo to prásknul?
https://www.forum24.cz/tajna-sluzba-odhalila-v-kyjeve-ruskou-trolli-farmu-se-2000-sim-karet/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Fórum USA:  žabomyší diskuze

Zdravím všechny, bedlivě sledujeme všechny příspěvky, bohužel ale na pobyt v naší farmě je to slabý čajíček. Zase tolik snižovat laťku nebudeme, to bychom museli brát kažkého druhého, co se nudí a plácá na chatech. Ani Kalku tady nemáme(zatím) a JenTaka brzy propustíme na revers, rodina si podala žádost.

ERSTE BANK:  Vánoce

I my z farmy se připojujeme k blahopřání a to i tomu pánovi, o kterém píše POSPISILL. My jsme kámoši s každým a máme rádi i politiky. Včechny. A jako bonus prozrazujeme datum počátku korekce: 24.1.2020 (To nám prozradil jeden z USA, co tady byl na návštěvě za jedním z chovanců).

O všem možném:  zdenal8

Milý zdenále, nevěřím ti ani zbla. Ale k nám na farmu nepatříš, to musíš trolit roky, aby sis to zasloužil. Ani Hadru tady nemáme, a to trolí opravdu dlouho.
Napiš sem 3 nicky starých přispěvatelů před rokem 2008 a uvěříme ti, že to tady opravdu dlouho sleduješ, ale myslím si, že se nedozvíme nic.
Ale opravdu staré nicky jako JoeBloggs(přejmenovaný později na JoeB), žádnýho Donáta a podobné rychlokvašky z pokrizových let.
Otázka pro pamětníky: Kdo vládl tzv. ""sekyrou smrti"" na tomto fóru před více než 10 lety?

O všem možném:  benes

Výborně, správné přísěvky, jen houšť! Takhle se brzy sejdeme všichni na naší farmě.

Fórum USA:  10-09 US dlouhá býčí

Jojo, snažíte se hoši, nebojte, víme o vás. Asi se u nás uvolní pár postelí, Zuzka šla do důchodu, Donald utekl přes plot a psi ho nedohonili, tak minimálně dvě místa budou. Snažte se dál...........

Fórum USA:  výkup zlata

strnisko: U nás na farmě máme času nadbytek a naši chovanci většinu času trolí, tudíž netřeba děkovat. Zatím k nám ještě pozvánku vystavenou nemáš, po Donaldovi máme v hledáčku Hadru.

Fórum USA:  výkup zlata

Co třeba zadat do vyhledavače výkup zlata a pak vidět, ža za 14K se platí 500 za gram :-)
http://www.oro-praha.cz/cz/m/vykupni-ceny-zlata-a-stribra/
http://www.aurum-brno.cz/cz/m/vykupni-ceny-zlata/

Fórum USA:  výkup zlata

Ty ťuhýku, to myslíš vážně, že jsi prodal 18K zlato 200,- za gram? Tak to patříš do KANCLU.
Co děláš na burze když nemáš žetony? Ten, kdo má žetony neprodává ani zlato, ani byty, ani starožitnosti(i když zdědí nebo dostane), ale nechává si jako součást diverzifikovaného ptf.
Do Kanclu s tebou, u nás na farmě být nemůžeš, tohle by neudělal ani Donald, Zuzka nebo Martík.

Fórum USA:  Coming home Hadra

Hadříku, Hadro! Nějak nám přibývá těch tvých výplodů. Myslím, že je čas na oficiální pozvánku k nám na farmu. Budeš tady v dobré společnosti.Již dávno je zde King, čeká se na datuma, brzy ho mají propustit do domácího ošetřování, ruphej stále píše román, od nedávna mu s tím pomáhá Donald. A Zuzka sem vnáší z Karlových Varů něžný ženský element. Es-Age tudy jen prošel a nyní pracuje v zahraničí. Momentálně sledujeme japonský trh a nudíme se, tak předej klíčky od kanclu, naposledy polaškuj se servírkami a pumpařkami a hlas se na vrátnici farmy. Vědí o tobě. Dobré ráno.

1 2

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,191 073,5315.01.21
RMdolu-0,38557,3615.01.21
DJIAdolu-0,5730 814,2616.01.21
NASDAQdolu-0,8712 998,5015.01.21
SP500dolu-0,723 768,2516.01.21
DAXdolu-1,4413 787,7315.01.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz