Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 6.7.2020 19:06
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

trolí farma
1

Fórum USA:  Hadřík

Jsme malá farma, jen několik budov, škoda, že jsi nedorazil, v hledáčku jsi byl, jak jsme psali 17.6.2019. Nyní máme podstav - nejsou lidi........

Fórum USA:  A prý u nás je panika

Hezký pocit, být za 1 seanci plus šestimístné číslo (o mínusech za poslední měsíc se bavit nebudeme :-) Vše nerealizované - jen čísla na displeji.
Ta sázka na ropu byl (zatím) dobrý nápad.

Fórum USA:  STATISTIKA

Jen pro porovnání !velikosti! tohoto viru:
Denně umírá více než 10.000 lidí na podvýživu a nikdo to neřeší, denně se narodí 2x tolik lidí než jich zemře, tento virus se málo snaží a bude potřeba větší kalibr, ABY SE LIDSTO PROBUDILO!
https://www.worldometers.info/cz/

Fórum USA:  pobočka objevena

AJAJAJ, kdo to prásknul?
https://www.forum24.cz/tajna-sluzba-odhalila-v-kyjeve-ruskou-trolli-farmu-se-2000-sim-karet/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Fórum USA:  žabomyší diskuze

Zdravím všechny, bedlivě sledujeme všechny příspěvky, bohužel ale na pobyt v naší farmě je to slabý čajíček. Zase tolik snižovat laťku nebudeme, to bychom museli brát kažkého druhého, co se nudí a plácá na chatech. Ani Kalku tady nemáme(zatím) a JenTaka brzy propustíme na revers, rodina si podala žádost.

ERSTE BANK:  Vánoce

I my z farmy se připojujeme k blahopřání a to i tomu pánovi, o kterém píše POSPISILL. My jsme kámoši s každým a máme rádi i politiky. Včechny. A jako bonus prozrazujeme datum počátku korekce: 24.1.2020 (To nám prozradil jeden z USA, co tady byl na návštěvě za jedním z chovanců).

O všem možném:  zdenal8

Milý zdenále, nevěřím ti ani zbla. Ale k nám na farmu nepatříš, to musíš trolit roky, aby sis to zasloužil. Ani Hadru tady nemáme, a to trolí opravdu dlouho.
Napiš sem 3 nicky starých přispěvatelů před rokem 2008 a uvěříme ti, že to tady opravdu dlouho sleduješ, ale myslím si, že se nedozvíme nic.
Ale opravdu staré nicky jako JoeBloggs(přejmenovaný později na JoeB), žádnýho Donáta a podobné rychlokvašky z pokrizových let.
Otázka pro pamětníky: Kdo vládl tzv. ""sekyrou smrti"" na tomto fóru před více než 10 lety?

O všem možném:  benes

Výborně, správné přísěvky, jen houšť! Takhle se brzy sejdeme všichni na naší farmě.

Fórum USA:  10-09 US dlouhá býčí

Jojo, snažíte se hoši, nebojte, víme o vás. Asi se u nás uvolní pár postelí, Zuzka šla do důchodu, Donald utekl přes plot a psi ho nedohonili, tak minimálně dvě místa budou. Snažte se dál...........

Fórum USA:  výkup zlata

strnisko: U nás na farmě máme času nadbytek a naši chovanci většinu času trolí, tudíž netřeba děkovat. Zatím k nám ještě pozvánku vystavenou nemáš, po Donaldovi máme v hledáčku Hadru.

Fórum USA:  výkup zlata

Co třeba zadat do vyhledavače výkup zlata a pak vidět, ža za 14K se platí 500 za gram :-)
http://www.oro-praha.cz/cz/m/vykupni-ceny-zlata-a-stribra/
http://www.aurum-brno.cz/cz/m/vykupni-ceny-zlata/

Fórum USA:  výkup zlata

Ty ťuhýku, to myslíš vážně, že jsi prodal 18K zlato 200,- za gram? Tak to patříš do KANCLU.
Co děláš na burze když nemáš žetony? Ten, kdo má žetony neprodává ani zlato, ani byty, ani starožitnosti(i když zdědí nebo dostane), ale nechává si jako součást diverzifikovaného ptf.
Do Kanclu s tebou, u nás na farmě být nemůžeš, tohle by neudělal ani Donald, Zuzka nebo Martík.

Fórum USA:  Coming home Hadra

Hadříku, Hadro! Nějak nám přibývá těch tvých výplodů. Myslím, že je čas na oficiální pozvánku k nám na farmu. Budeš tady v dobré společnosti.Již dávno je zde King, čeká se na datuma, brzy ho mají propustit do domácího ošetřování, ruphej stále píše román, od nedávna mu s tím pomáhá Donald. A Zuzka sem vnáší z Karlových Varů něžný ženský element. Es-Age tudy jen prošel a nyní pracuje v zahraničí. Momentálně sledujeme japonský trh a nudíme se, tak předej klíčky od kanclu, naposledy polaškuj se servírkami a pumpařkami a hlas se na vrátnici farmy. Vědí o tobě. Dobré ráno.

Fórum USA:  Pepa-Donald

Pepo, kdo vlastně jsi? Kolikátá virtuální existence je Donald? Byl jsi v minulosti Jirka Donát? Já bych řekl, že ano.
No, je to fuk, u nás na trollí farmě neřešíme detaily a pokud chlastáš, dáme ti antabus zdarma!
Ale už trochu vybledává krmič, nevadí, uděláš si novou identitu, třeba ZYX.

Fórum USA:  Hadřík

Hele Hadro, na Tebe jsme trochu zapoměli, už dávno jsi měl být u nás na FARMĚ. Právoplatně k nám patříš. Jsi čestný člen, v první desítce, kde vládne KING.

Fórum USA:  Donalde ty trollíku

Největší žvanil=Donald.
Superžvanil, ale rozený vypravěč, který mrhá svým talentem na nablblých diskuzích, místo , aby napsal něco smysluplného.
Nebo jsi to zkoušel a neuspěl?¨No nic, to nám povyprávíš na naší farmě.
Jsi stále očekáván...........patříš k nám ..........na TROLÍ FARMU.
Jaro volá......Mertíku...Zuzko.....Donalde, ku lásce zve Vás hrdliččin hlas.

Fórum USA:  všichni na trolí farmu !

Moc bych za to nedal, že jsi i Ruphej a Šaňo. I ti měli kdysi skvělé příspěvky. Šaňo byl dokonce lepší než Donald, asi díky tomu dialektu.

Fórum USA:  všichni na trolí farmu !

Tak vás vítám, že i fanouš se zapojí to jsem nečekal, jen jsem chtěl přivítat Donalda a teď toto :-)
Nic si z toho Pepo/Zuzko nedělej, tak seš provařenej, no a co? Stejně jsem ti už dávno chtěl napsat, že tvého spisovatelského talentu je na kravín škoda. Založ si blog a piš třeba na idnes, nebudeš muset vymýšlet imaginární vstupy a být pyšný na to, že ses párkrát po sobě trefil. Vždyť je to jen hra, jedno jestli za opravdový nebo fiktivní prachy.. Budu tě číst radši než Šichtářovou a dávat ti karmu.

1

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,05938,0003.07.20
RMnahoru+2,49639,5202.07.20
DJIAnahoru+1,3226 168,9718:45:57
NASDAQnahoru+2,2110 432,7918:44:57
SP500nahoru+1,393 173,4318:45:03
DAXnahoru+1,6412 733,4517:35:29
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz