Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 7.5.2021 0:06
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

zásada
1 2 3

Koronavirus straší:  Stěžuje si někdo na chaos?

https://www.youtube.com/watch?v=cKoQQo8gdPM


Také tesat do kamene. Nebo už je vytesáno ? :-D

Koronavirus straší:  zásada

Vážení "" DEERRICKU a JENTAKU "" Pokud nechápete psanou logiku věci, že před Ruskem je třeba být na pozoru , protože r. 1968 jest velkou výstrahou. Důvod v té době také neměli žádný. A jejich mentalita se nezměnila.
Takže mě budete muset Vy hrdino "" JenTaku "" nakopat do kulí, protože potvrzuji, že Rus nepotřebuje žádný surovinový důvod .
Takže "" DEERRICKU "" sice jsme se o r. 1968 nebavili, ale přímo tento rok souvisí s tématem. Jen je třeba přemýšlet. Moje téma tedy nebylo kdo má zájem na válce, nýbrž nebezpečí Ruska, ale zároveň jeho neschopnost kousat a naopak dokonalá schopnost štěkat. Ty kecy o zdrojích v Evropě sem zatáhl váš rusofil - souputnik "" JenTak "" Tedy od tématu utíkal on, protože mě chce nakopat do kulí, ale jak se zdá, není to velký a silný chlap.
pane "" JenTaku "" , osobně jsem se zúčastnil protisovětských demonstrací v roce 1968. Lidé na ulicích umírali pod tanky těch sovětských hovad a při jejich "" selhání "" kulometů a samopalů a rozstřílené Národní muzeum a Karlák byly zcela jistě také autonehody. Najetí do autobusu tankem, když za tím stáli lidé je také autonehoda. Ale nějak to komunisté musí odůvodnit. Ještě že za půl roku končí a potáhnou tam, kam patří .

Tímto toto téma považuji z mé strany za uzavřené a na Vaše výlevy nebudu reagovat. Dobrou noc.

Koronavirus straší:  zásada

Pane "" JenTaku "" zásadně nefunguji s lidmi, kteří si myslí, že mi můžou něco přikazovat. To si prosím navždy zapamatujte !

A nyní to důležitější. Na to, pane kolego "" JenTaku "" , abyste mohl někoho nakopat do kulí, musíte být velký a silný chlap. To Vy nejste ! Pokud si ovšem myslíte, že to zvládnete, není problém si domluvit místo a čas. Dám Vám právo výkopu. Když se Vám to podaří, dostanete ode mě vyznamenání typu Hrdina Sovětského Svazu. Tak ukažte, že nejste ukřičená sra.ka a dejte mi koordináty .
K problému : To Vy spolu se svojí proruskou jednotkou jste tu po tiskovce alá Bureš-Hamáček hystericky vykřikoval, že nechcete válčit s Rusem, že budou létat rakety , že bude válka apod. Proto jsem se Vás a Vaše hrdiny - kamarády snažil uklidnit, že Rus sice štěká, ale nekouše ( tak jako Vy a spol. ) . Vůbec se nebavím o kauze, tedy o realitě , kterou se stejně nikdy nedozvíme.
Rusko je pro malé země kolem sebe reálnou bezpečnostní hrozbou. Cožpak jste nechodil do školy, nehovořil s rodiči či prarodiči ? Rok 1968 byl realitou, kdy naše země byla napadena a následně okupována Sovětskou armádou ( se svými krycími spojenci ). Tisícům lidí v ČSSR to úplně zničilo životy a zemřela přitom spousta skutečných hrdinů a vlastenců. Ohánět se Bilakovou pozvánkou nemá žádnou právní ani morální oporu. Tak zavřete hubu a zalezte pod koberec nebo mi přijďte nakopat do kulí Vy srabe.

Koronavirus straší:  zásada

Pane "" DEERRICKU "" přiznejte si konečně to, že 30 = 5 tu stále dokola tvrdíte pouze Vy. Vraťte se do diskuze ze začátku února a přesvědčte se sám . I kdyby jste to tu opakoval ještě dalších 10 let, tak to nezměníte. Chce to jen logiku psaného slova. Tento týden jsem četl, že v celém Česku se v následku ADE podezřívá 47 úmrtí. Zbytek je na vaší fantazii - fantazii jednoduchého, sebestředného hejtra. Jsem si vědom toho, že Vás vrátit na cestu slušného korektního člověka by znamenalo vrátit se až na samý začátek Vaší životní cesty. Ale jak zde správně na Vaší adresu poznamenal kolega "" relativ "" - pes , který štěká, nekouše. Já k tomu jen připojím, že se bojí.

Pane "" Hadříku "" Vy jste tu poznamenal , že kolega "" JenTak "" zde před dvěmi lety vyjádřil názor, že bude válka. Musím Vás poopravit. On tím tady straší už nejméně 8 let. Tedy od té chvíle, co na tento chat přišel. Díky Bohu se stále mýlí.
Všimněte si prosím, v jakém strachu on a "" DEERRICK "" žijí. Jejich hlavní reakce na kauzu Vrbětice byla, že nechtějí válčit s Rusem. Démoni v jejich hlavách ? Jaký je Váš názor ?

Jen pro ty, co mají mozek v hlavě - věřte, že Rus válčit v Evropě nebude. Nemá na to. Kdyby na to měl, tak už to dávno uskutečnil. Taková je jejich mentalita. Kam je pustíte, tam vlezou. Kde se bojí, tam štěkají a pouští hrůzu jako "" JenTak s DEERRICKEM "", ale pokud neukážete slabost, stáhnou ocas.
Přeji pěkný a klidný zbytek víkendu.

Koronavirus straší:  Masaryk reloaded - Volný zboural sněmovnu - Aneb když promluví Vyvolený

Pro pana ""JenTaka "" a "" DEERRICKA ""
Zachovali jste se vůči mému názoru jako vlčí smečka nebo spíše jako trestní senát. Už jste dost dospělí a měli by jste vědět, že každý nejen na tomto chatu má právo na názor a Vy nemáte právo ho znásilňovat ani manipulovat. Vaše přidaná hodnota je tedy 0.

Specielně pro pana "" DEERRICKA "" Naštěstí nemáte ani právo ani schopnost nijak omezovat ty, kdo zde příspěvky čtou či můžou číst. A ve vztahu pana kolegy "" fanouše 2 "" hodnotím Vaše nátlakové poznámky k nerovnici 30 není 5 jako výraz fanatismu a nepochopení. Vy ale nemáte charisma a ani kdyby jste tu svoji zcela obrácenou teorii , kterou jste si vyfabuloval z logiky Vašeho vnímání světa a v zájmu své sebeobrany , tak ve Vašem případě ani tisíckrát omílaná lež se nestane pravdou. Jistě si pamatujete ze školy , že čistému člověku stačí říci pravdu jednou. Nepotřebuje ji obhajovat ani napadat. Jen lhář opakuje svoji teorii "" neviny "" donekonečna. Sám se ze své lži pak usvědčujete. Možná i proto jste si zde vysloužil již 40 křížků.

Pro pana "" wizarda "" děkuji za vysvětlení Vašich pohnutek. Svým způsobem Vám rozumím. Jen bych si dal pozor na tenkou hranici mezi vlastním názorem a manipulací. Všichni lidé na tomto chatu mají zcela jistě názor vytvořen a přemlouvat je neustálým tlakem nemá smysl.
Výsledek pak bývá často kontraproduktivní, což dokazuje i Vaše ( pro Vás nečekané ) vysloužení si oněch 6 až 13 křížků. Prostě méně většinou znamená více.

Koronavirus straší:  Masaryk reloaded - Volný zboural sněmovnu - Aneb když promluví Vyvolený

Nezlobte se na mě, ale to tu už přeháníte. Král, vyvolený národní hrdina atd.
Pokud chlap, který uteče před policií do auta a tam si vezme 10-ti letého synka jako obranný štít a mává poslaneckou imunitou, tak to není v mých očích žádný hrdina.
To, co tento poslanec nyní předvádí je jen levné PR. Rozeberte zde tedy i jeho parazitování na jednoduchém systému dotací, kde kasíruje příspěvky od řekněme nepřizpůsobivých spoluobčanů za pronajímání bytů ve svých zcela vybydlených domech apod.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Pokusím se navázat na příspěvek p.kolegy "" DEERRICKA "" a trochu si ho rozebrat.
Jedná se o tento :
"" Chlapi, já mu dal křížek. Jsem to ani nepřečetl celé. On neumí moc česky a ty jeho věty postrádají jak logiku a jsou úplně mimo po stránce slovního spojení. On je asi dyslektik a proto mu nejde psát věty tak nějak srozumitelně česky.

Fanda2 vždy predikoval tak, že to vzal oběma směry a pak mu jeden vyšel.

Jak se říká, kdo nejde s námi, jde proti nám. Na každého kdo jde proti nám, je nutné vyvinout pořádný tlak, aby buď šel s námi nebo se zdržel psaní příspěvků, které jsou proti naším konspiračním teoriím, které se ovšem dříve či později potvrdí.


Tak jako se potvrdilo 30 úmrtí.

Fanda stále hrabe, počítám, že se objeví v okamžiku, kdy DAX vyleze nad 15600. Pak začne řvát, že měl pravdu a že opce mi prodělá.

3 konspirační teoretici pohřbí celý web o akciích. To je tedy síla.""


Reakce na p. "" hvjera "" je od něho standartním přístupem ke každému, kdo nehraje na jeho notu. Což následně potvrzuje níže. Míra agrese je přímo úměrná míře nesouhlasu s jeho názory "" myšleno z pohledu p. DEERRICKA ""

Mě osobně se příspěvek p. "" hvjera "" líbí a neshledávám na něm nic dislektického ani podpásového. Je to legitimní a seriózní názor.

Následuje ale velmi důležitá pasáž, kde si p."" DEERRICK "" libuje v tom, jak zde rozklížil spol. se svými dvěma kolegy celý chat. A v tom je jádro pudla. Jeho jediným cílem zde i na jiných chatem ( webech ) je zničit kooperující skupinu a to velmi nevybíravým způsobem. Na jiných webech ho vyloučili z možnosti přispívat, jen zde to udělali na půl. A tak mizí jen částečně. Alespoň chvilka oddychu, že :-)

Navíc, kdybych nevěděl, že je p. "" DEERRICK "" muž, tak bych si myslel, že je jeho bývalou milenkou, tedy náležitě zhrzelou :-)

Napsal jste sem, že zde po odchodu p. "" fanouše2 "" zde vládne klid a mír. To Vám vůbec nedošlo, že máte 37 křížků a že tu už není tím pádem nikdo, kdo by se s Vámi chtěl diskutovat, vyjma skupinky, které imponujete ? A chat, kde minorita vytlačí majoritu nemá žádný smysl.

Neříkám, že každá konspirace, co sem dáváte je na ctrl-delete, to určitě ne. Většina těch odkazů pobaví svojí naivitou , ale pár je čtivých. A možná i částečně naplnitelných či ponaučitelných.
Bohužel, musím konstatovat, že za poslední rok ( myšleno covidový rok ) je zde pouze jeden opravdu užitečný. Je to od p. "" JenTaka "" a to je link na MUDr. Bukovského - zejména ve věci životosprávy souvztažné k viru, ale i obecně. Velmi rád ho sleduji.

Pro p. "" wizarda "" ve věci jeho prognózy do proti směru p."" fanouše2 "".
Jedná se o diskuzi mezi p. "" relativem "" a p. fanoušem2 "" na téma SaP , kde p. "" relativ "" mu oznamuje hladinu jeho nástupu do longu. Tedy téma long. P. "" fanouš2 "" ho ( "" relativa "" ) jen upozorňuje na nebezpečí nižší fibo hladiny. Tedy long se zde nepopírá, jen se nabádá ostražitosti ( třeba formou stop-loss ). Toto vyplývá z logiky věci. Přesto oceňuji odvahu "" wizarda "" alespoň něco zaprognozovat. Procentuální poměr úspěšnosti ve virtuální soutěži mezi "" wizárdem "" a ""fanoušem2 "" ovšem zůstává 1:4 v neprospěch "" wizárda ""

Na závěr: Byl jsem zde před časem napaden p. "" DEERRICKEM "" , že sem dávám svůj budoucí obchod na měnovém páru euro-dolar. Byla to hladina na long pozici 1,068 . Tak, jak jsem napsal, tak jsem tenkrát i udělal a hrubý výnos při prodeji činil 32 420 eur. To jen pro dokreslení profilu p. "" DEERRICKA "". Napadá lidi zcela záměrně a s jasným cílem rozvracet a rozvracet.

Očekávám samozřejmě vlnu agrese, ale nehodlám na ni nikterak reagovat.

Koronavirus straší:  Sem a tam. Tam a sem. Biologická válka se vším všudy, s Wizardem a Deerrickem v čele virového parašu

pane kolego "" wizarde ""

moje pozvánka na kávu stále platí. Kdykoliv přijedete do Prahy .
Někomu to trvá déle , než opustí svojí teorii, protože se mu to hodí. Přesvědčovat Vás přes tuto diskuzi nemá smysl, protože Váš vlastní matrix nepřipustí realitu.
Pokud kávu nepijete , nabízím velmi kvalitní čaj.

Fórum ostatní:  ZÁSADA a škeble

Ano pane kolego "" Akciusi 2 ""

poznamenání povoláním postihuje každého z nás. Tedy i Vy se mi můžete jevit černobílý. A s dovolením mi ponechte rozhodnutí, zda-li s tím ve svém věku budu, či nebudu něco dělat. Alternativec ze mě nikdy nebude.
Mám Vás také rád.Pane kolego "" DEERRICKU "" nemusím - NEMUSÍM - psát to Vaše "" B "". Nehodnotím Váš názor, ani téma, ani spor s kolegou "" fanoušem 2 ""
Hodnotím pouze statistickou nedostatečnost kolegy "" wizarda "" která je opravdu černobílá. Jak se v jedné písni zpívá : "" Statistika nuda je, má však cenné údaje "".

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pane kolego "" wizarde ""

co pro jednoho humorná nadstavba se jeví , může pro druhého zlo a urážkou býti.
"" DEERRICK "" v sobě nemá ani ň z pokory. Vy si ho idealizujete, protože je Vám ideově a mentálně blízký.

"" DEERRICK "" je policista
Vy "" wizarde "" jste inteligentní, ale velmi zákeřný člověk. Mezi námi muži bych pro to měl velmi příznačné vulgární slůvko.

Ale vzhledem k tomu, že jsem až moc pokorný člověk nebudu se k tématu více vyjadřovat. Jen si dovolím jednu pokornou radu pro Vás. Buďto se do sporu dvou kohoutů vůbec nemotejte nebo buďte, co by rozhodčí, korektní na obě strany.
Přeji pevné zdraví v této pohnuté době.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pane kolego "" wizarde "" doplnil bych v rámci objektivity statistiku protistrany :

Pan kolega "" DEERRICK "" dnes přispěl 16 příspěvky

Pouze v 5 se nesnažil svého jednoho soupeře zesměšnit, dehonestovat, dávat mu příkazy, manipulovat či dělat ultimáta.

Naproti tomu v 11 tak učinil ( též v 69 % )

Sám vidíte, že duel skončil nerozhodně, co se % týká.
Nepočítám do duelu přesilovou hru, k níž jste i Vy přispěl.

Ještě, že ta Slávia vyhrála a postoupila.

Když už chcete dělat statistiku, tak buďte objektivní.


Pokud by jste spíš chtěl dělat statistiku úspěšnosti predikcí v neakciovém segmentu chatujících, mohu být nápomocen. Mám ji od r. 2014 do 5.2. 2020. Dělal jsem si ji velmi pečlivě ze zjištných důvodů.


Fórum USA:  indexy

pane "" Cipísku ""

nedávno jsme to by jste a byste řešili se znalci ČJ a bylo nám řečeno, že dříve bylo možné používat oba výrazy. Nyní se přiklání spíše k by jste ve vztahu k jedné osobě a byste ve vztahu ke skupině. Ba dokonce, že se od byste spíše upouští. Tak nevím. Ale při zdejší úrovni diskutujícího třeba "" JenTaka"" je to zcela zástupný problém.
Vím, Vy jste stoupencem pana kolegy "" JenTaka "" a tak radši řešíte pravopis než obsah. Jinak ""byste"" zcela jistě spíše napomenul jeho. Nebo se pletu ?

O všem možném:  Komedie pokračuje

Pane "" JenTaku"" bohužel musím konstatovat, že vaše nervová soustava je zcela na dně. Co více dodat. Vy si vizitku píšete sám. Jedině snad doporučit, aby jste se vrátil k řemeslu toho tesaře. Tam by Vám to snad mohlo jít lépe.
Smutné je , že Vaše mozková hluchota Vám brání zachovat klid a rozvahu. Vám pane nikdo nevyhrožoval . Častý problém chatů tohoto tipu je, že lidé jsou často vězni svého neúspěchu a podle toho jejich příspěvky vypadají. Ne nadarmo se říká, kde nic není ani smrt nebere.

Pan kolega DEERRICK zjevně nepochopil, o co mi v mém 1. příspěvku šlo. Nevadí. Nedává mi smysl dále vysvětlovat.

O všem možném:  Komedie pokračuje

No tak pane kolego "" DEERRICKU""

přečtěte si prosím ještě jednou můj příspěvek pozorněji a pomalu.
A pak si udělejte reparát svého příspěvku.

To co, jste sem popsal je sice pravda, ale v kontextu mého příspěvku úplně, úplně, úplně mimo mísu.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Pane kolego ""JenTaku"" dovolte mi můj skromný příspěvek .

Je důležité si uvědomit, že v demokratické společnosti fungují v rámci šetření trestné činnosti procesní úkony, které nelze opomenout.
Policie u nás i na Slovensku mají právo a povinnost vyšetřovat. V rámci této povinnosti je právo a povinnost vyhledávací. V praxi to znamená, že pokud vyšetřovatel nemá pohromadě veškeré důkazy, ev. znalecké posudky, aby mohl společně se st. zástupcem ( na Slovensku prokurátorem ) vznést obvinění bez Vaší výpovědi, je nutné předvolat podezřelého z trestného činu vždy jako svědka a až po té vznést obvinění.
To by jste ale mohl ve svém věku již dávno znát.

Lipšic by doživotí zcela jistě nedostal, to tu jako obvykle přeháníte, aby jste dodal svým příspěvkům patřičnou razanci. Dále by bylo dobré si uvědomit, že za tento příspěvek v té formulaci, jež jste sem na adresu Lipšice napsal by mohl být klasifikován jako falešné obvinění , za což jsou tresty i odnětí svobody. Tak si na to dávejte příště trochu pozor.
Uvědomte si, že Vy nejste soudce.

A Vy ty zaručené informace berete kde ? Kde jste vzal tak citlivou a intimní informaci, že Lipšic při výslechu zrudnul ? Je to ve spise ? Byl jste u toho osobně ?
Co má společného bývalá kauza Lučanský, ev. Lipšic se sametovou revolucí u nás v roce 1989 ? Motáte 5. přes 9. !!!

Fórum USA:  Aalborg 16-10-2020: “How many people do you have in hospital due to corona now?” - “Only few.”

Pro kolegu "" akcie 2 "" - ano velmi dobře si pamatuji na Vaše slova. Osobně si myslím, že nejsem žádný ustrašený člověk. Strach v mém povolání není tou správnou devízou. Asi něco jiného je podvědomí strach. Ten ale nejsem schopen ovlivnit. Osobně si nemyslím, že by strach viry apod. přitahoval. Já jsem konzervativec a beru to tak, že klient byl nakažen a má imunita to prostě nezastavila. Ve svém životě jsem příliš nemarodil, až na kolegu Parkinsona. To je také v podstatě nemoc z povolání. Trpí jim nejvíce soudci a advokáti, stejně tak , jako onemocněním plic horníci či slévači.
Správně jste za úsudek o tom, že kolega "" JenTak a wizard "" budou mít průběh mírný vsunul slovíčko - "" možná "". Ano , mají k tomu určité předpoklady - věk, fyz. kondice atd. Ale jistota to taky není. Já mám zkušenost, že lidi, kteří o problému hodně mluví, tak se ho ve skutečnosti obávají. Viz třeba každodenní krach na burze od kolegy "" JenTaka "". Já myslím, že ve skutečnosti se těmito příspěvky hlavně ujišťuje, že to nenastane, protože obchodovat v tomto smyslu - krachu na burze, se ve skutečnosti bojí. Nebo se mýlím a má plný účet indexových šortů ?
Nechci s Vámi polemizovat o životním stylu. Pokud Vám to tak funguje, proč ne. Držím Vám palce, ať Vám ten životní pozitivismus vydrží co nejdéle.

Pro kolegu "" deala "" : Ano máte pravdu, že pokud by to přišlo třeba loni, asi bych to hodnotil jako hodně neobvyklou a nepříjemnou chřipku.
A k mé manželce. Má krevní skupinu 0 a podle dostupné statistiky je průběh u těchto lidí daleko mírnější, což se plně potvrdilo.

Fórum USA:  Aalborg 16-10-2020: “How many people do you have in hospital due to corona now?” - “Only few.”

Dovolte mi po čase krátký příspěvek.
Realita je v tomto případě hodně obecný pojem. Jiná realita může být v Aalborgu a jiná v Uherském Hradišti.
Pokud dnes půjdete do nemocnice v Praze, možná že Vám též odpovědí : only few

Moje zkušenost : nemoc jsem prodělal před 7 týdny. Měl jsem adekvátní průběh svému věku. Horečky do 38,5 po dobu 7 dnů. Standartní příznaky: kašel, ztráta čichu a ztráta chuti ( zejména na sladké moje pohárky nereagovaly vůbec a naopak na slané velká přecitlivělost ). Nejhorší ovšem byla a stále je únava. Čaj jsem si dělal ve varné konvici na 3x. Prostě jsem to neustál u kuchyňské linky. Dodnes nevyjdu schody do 2. patra bez přestávky na podestě. Manželka to dostala zřejmě ode mě také a její průběh mírnější, ale únava obdobná. Prostě tato nemoc není taková legrace, jak si z ní někteří dělají.

Moje rada zní : Nevěřte na realitu v Aalborgu a udělejte ve vlastním zájmu vše proto, abyste se té nemoci vyhli. Není o co stát.

Fórum USA:  a zase opatření na hovno

pro pana "" JenTaka "" zajímavé názory máte. Ovšem použití armády v rámci zákona o Nouzovém stavu má přesně vymezené možnosti. Použítí armády na takové účely, jako je měření teploty lidem v metru atd. je nemožné.
V takové diktatuře, jako třeba v Číně, jistě lze cokoli. U nás už tomu tak naštěstí není. Musel by jste vyhlásit Stav ohrožení státu, kde jsou již kompetence armády bezesporu širší.

Nejvíce jsem se ovšem rozezlil nad demagogií pana kolegy "" Akciuse2 "", že na něho, díky zdravému životním stylu , nevleze ani dětská rýmečka. Uvědomte si pane kolego, že COVID-19 není dětská rýmečka, byť i ta je často způsobená erenavirusem. Tady ovšem slunce v duši nepomáhá. Nezapomeňte, že jediný hřích nemá odpuštění ani zapomnění - a to je rouhání.

Fórum USA:  doplneni

Zdravím tímto pány "" wizarda, fanouše2 a Cipíska ""

Dovolím si k tématu viz "" doplnění "" neboť se mě přímo dotýká.

Pane kolego "" wizárde "" život mi v reálu přidělil před 10 lety pana Parkinsona a Vy jste mi v tomto virtuálním světě přidal ještě pana "" fanouše2 "" . Tak jen doufám, že "" fanouš2 "" není tak protivný.
Víte, ono je snadné na anonymním chatu apod. někoho osočit, spojit , či jinak poškodit nebo dokonce zesměšnit. Vy jste si tu chtěl před časem z tohoto chatu udělat jakýsi instagram až Vás musel pan kolega "" relativ "" napomenout. Nyní asi čekáte na nějaké laiky za trvalé osočování "" fanouše2 "" a ještě jste do toho zatáhl mě.
Řešením by mohlo být mé pozvání Vás, pane "" wizárde "" a pana "" fanouše2 "" na dobrou kávu. Již letmým pohledem zjistíte, že nejsme jeden a tentýž. Jen doufám, že pokud oba mé pozvání přijmete a ověříte si skutečnost, že budete mít i koule na to, aby jste věc na tomto chatu uvedl na pravou míru a tím uznal svoji chybu.

Pro pana kolegu "" Cipíska "" : Mám na Vás dotaz. Uvedl jste, že - cituji : "" my bychom rádi viděli konkrétní příklad grafu .......""
Vy jste se s někým ( "" wizardem "" ) na tom nějak domlouval mimo tento chat, že píšete - my ? Nebo takto oslovujete sám sebe ? Jinak by to mohlo vypadat, že jste tento spor - "" wizard - fanouš2 "" naprosto cíleně rozdmýchal. Upozorňuji, že by to nebylo poprvé, co jste záměrně společně s "" wizardem "" atakoval "" fanouše2 "" s cílem z něho dostat jeho duševní vlastnictví na veřejný prostor ( tento chat ) proti jeho vůli ( on Vás , pokud umím číst, již několikrát upozornil, že odkazy na své výpočty zveřejňovat nechce a nebude ).

Upozorňuji, že bych se do debaty nemíchal, pokud bych do ní nebyl vtažen.

Fórum USA:  Dohoda Usa Čína

Pro pana kolegu "" fanouše2 "" - už jsem to nevydržel a zkusil jsem short pozici na SP500 na hodnotě 3.305 . Případný vzestup na Vámi predikovaných 3330 bych potvrdil ještě dalším dokupem. V každém případě jste mi ušetřil spoustu peněz, za což tímto děkuji .
To oslabení yenu nevěstí nic dobrého :-)

1 2 3

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,491 096,5106.05.21
RMnahoru+0,78554,6606.05.21
DJIAnahoru+0,9334 548,5306.05.21
NASDAQnahoru+0,3713 632,8406.05.21
SP500nahoru+0,824 201,6206.05.21
DAXnahoru+0,1715 196,7406.05.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz