zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 13.6.2021 23:09
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

zásada
1 2 3

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Pane "" JenTaku ""
máte svérázný přístup k hodnocení faktů
Tak jinak. Zkuste si představit, že Vás ve 25 letech odsoudí na doživotí za třeba banální protisocialistickou činnost a zavřou se za Vámi dveře věznice s tím, že již nikdy nevylezete a že si z Vás dělají boxovací pytel dle libosti. To Vám ta doba příznivě nakloněná určitě nepřipadá. Po 14,5 letech Vás pustí ven a Vy vůbec netušíte, jak vypadají Vaše děti a manželka již dávno žije s někým jiným, aby vůbec přežila. To také příznivě nevypadá. Následně, po několika letech, Vám přijde vyjádření ve smyslu "" sorry jako "" od teďka Vás "" máme rádi "". Pane kolego, takový život není žádná výhra. To, že se dožil vysokého věku není zásluha komunistů ani soc. režimu.
Není dobré, ani správné si na celé kauze vyjmout jeden atribut ( v tomto případě dožitý věk ) a na tom postavit obhajobu režimu. Kde je kvalita života , sociální a morální aspekt ?!


Vy tu dobu hodnotíte z pohledu vlastní rodiny. Psal jste zde, že rodiče měli v 80. roce vůz Tatra 603. To se v té době u nás moc lidem nepoštěstilo. Následně, že rodiče jezdili v R-14 ( jestli si pamatuji správně ). To také nebyl běžný vůz obyvatelstva u nás. To se potom nedivím, že se na socialismus v ČR díváte pod úplně jiným úhlem.

Koronavirus straší:  Bidermanova metoda

Pane "" Hvjer "" jsem rád, že jste tu a že máte odvahu se zdejší "" svaté trojici "" postavit. Mému otci je 94 let a byl v 50tých letech odsouzen komunistickými zrůdami k doživotí. Jeho trest byl později zkrácen na 14,5 roku. Následně byl rehabilitován a já mohl studovat. Zničili mu život, protože se vzepřel komunistickým ideám. Kdybych to, co o mě a přeneseně o mých rodičích sem v návalu zlosti napsalo to hovado "" DEERRICK "" otci nyní přečetl, tak by ty jeho koule i v tomto požehnaném věku přetáhl holí. Všímejte si prosím všichni, co tu čtete, že oni postupně přecházejí k vyhrožování, sprostostem a přeneseně k násilí. Jak typické pro komunistický svět.
"" wizárd "" tu chce nastavovat zrcadlo. Komu ? Svatá trojice - "" DEERRICK, JenTak, wizard "" nastavila zrcadlo sobě. Pozvraceli si ho úplně celé tak, že nevidí ani sebe. Ztratili se ve svých sprostostech.

Před nedávnem sem poznamenal kolega "" hadřík "" , že bez proti názoru by nebyl dialog a tedy ani posun dopředu. Má pravdu. Ale co je to za proti názor, který utíká k výhružkám násilí a sprostostem či urážkám. Tito lidé v mém dialogu nemají místo a platí na ně pouze stejná mince.

Povšimněte si prosím, jak "" wizárd "" reaguje na proti názor. Osočí Vás. Snaží se Vás ponížit Vás změnou nicku. Neumí reagovat na realitu . Počítá fauly oponentům, ale vlastní stranu za to chválí. Alespoň nevyhrožuje .

Všichni 3 reagují na nabídky osobní konfrontace negativně. Bojí se tak silně, až jim klepou zuby o monitor.

MONETA MONEY BANK:  DAX - hejtr DEERRICK - jen ho nechte, ať se zlobí

Pane "" DEERRICKU ""

Nevybavuji si nic o sporu ohledně Vašich opcí. Vybavuji si jen, že zde "" fanouš2 "" psal o tom, že DAX půjde hodně nahoru. A měl pravdu na rozdíl od Vás.

Před časem jste sem několikrát poznamenal, že si sem budete lepit a psát co chcete.
Řekněte mi prosím jediný důvod, proč bych tak nemohl činit i já nebo kdokoliv jiný.
Smiřte se s tím, že na Vaše otázky prostě odpovídat nemusím ! Já chápu, že toto pochopit je pro vás nesmírně těžké.
Přeji hezký a pohodový víkend.

Fórum USA:  trochu taky o akciích ne?

máte pravdu. Já jsem dokonce 70 +

a podle toho, co tu před dlouhým časem o sobě "" JenTak "" psal, tak on by měl být +- 50

Fórum USA:  trochu taky o akciích ne?

Pane "" strnisko "" máte pravdu, za chybu se omlouvám. Původně jsem chtěl psát v množném čísle, ale to víte, v mém věku přeskočí myšlenka rychle a na červené podtržení bez brýlí vidím blbě :-))))

Poprvé se zde musím zastat "" JenTaka "". On už je také starý kmet a za našich mladých let bylo správně "" by jste "" a naopak chyba byla "" byste "". Možná i proto se dnes používají anglické verze v českém textu, protože na nich nelze téměř nic zkazit :-D
Tak k nám starším buďte trochu tolerantní, neboť stíhat všechny trendy je pro nás složité :-)

Fórum USA:  Jelito zásada

Pan hejtr "" DEERRICK "" vylezl.
Vy se toho pana "" fanouše2 "" nějak bojíte.
Těm Vašim opcím nerozumím, to budete muset konzultovat s někým povolaným. Nemohu Vám nijak poradit ani pomoci. Při nejhorším budete muset přijmout ztrátu, jako každý jiný, komu obchod nevychází dle jeho představ. Za to se nemusíte nijak stydět ani omlouvat.
Osobní frustrace je těžký soupeř, viďte.

Fórum USA:  Isoprinosine: Bojko zboural sněmovnu! Šach-mat za 13 minut! Bureš s Kůží odkryti až na kost!!!

Pane "" JenTaku ""
podle čeho soudíte, že jsem manipulátor ?

A nyní k té covidové matematice. I vy jste se nechal zmasírovat čs. novináři . Pokud počítáme mrtvé ve vztahu ke covidové nákaze, pak je nutné vzít jako základní informaci skutečnost souvztažnou s nákazou. Tedy je zapotřebí počítat smrtnost.
Vy motáte fakta. 1. vůbec netušíte skutečnou smrtnost v Indii. Omezené testování dané kapacitou místního zdravotnictví - zejména laboratořemi.
2. V této zemi se neumírá v nemocnicích tak často, jako u nás. V přepočtu úmrtí na obyvatele zemře v nemocnicích zhruba 50 x méně obyvatel ( v přepočtu na celk. obyv. ) než u nás. A doma zemřelí se v Indii prostě na covid posmrtně netestují. Ve většině oblastí se dokonce mrtví pochová ( spíše spálí ) a až následně je zaevidována smrt. Ale tato fakta by jste měl vědět, pane kolego. Tak mě neosočujte. Vy ani nemáte koule mi přijít koule rozkopat, když už mi sám násilím vyhrožujete. Tak buďte tak laskav a už více nevyhrožujte, když jste potom zalezlý doma u maminky v koutě. Nebo se pletu ?

Fórum USA:  Isoprinosine: Bojko zboural sněmovnu! Šach-mat za 13 minut! Bureš s Kůží odkryti až na kost!!!

Vážený pane "" wizarde "" vezměte rozum do hrsti.

Šachy zřejmě nehrajete, tak nejste schopen posoudit, jak vypadá šach - mat v šachu natož v parlamentu.
Bojko sněmovnu zdaleka nezboural.

Zkoumáte pohledy p. Schillerové a přitom ji vůbec neznáte. Kdyby jste ji poznal z dob, kdy byla zaměstnána na finančním úřadě, pak byste pochopil, že z její tváře nelze číst skoro nic. To, co sem píšete jsou Vaše touhy, nikoliv realita.

Říkáte : Isoprinosin do každé rodiny. Proč ne. Ale není to nic samospasitelného. Viz. současná situace v Indii. Tam tyto léky skutečně do každé rodiny přišly a efekt se nedostavil. Pokud namítnete, že jsou ta čísla stále 8x nižší než u nás v době největších přírůstků, pak vezte, že Indie nemá již dalších testovacích kapacit , a že je tam situace daleko, daleko horší.

Proč chcete zarazit očkování a navíc za každou cenu ? Je každého věc, zda-li využije možnosti se nechat oočkovat či ne. Vy nemáte právo cokoliv zarážet či zakazovat. Uvědomte si, že nejsme Vaše malé nezletilé děti.

Neustále zde promlouváte k Hamáčkovi. Vy máte pocit, že to tu sleduje ? Jsem přesvědčen, že nikoliv. Jděte tedy spíše na sociální sítě, kde si to přečte alespoň někdo od jeho PR managementu.

Volný s Bojkem už stříhají metr a jsem si docela jistý, že jsou to naštěstí jejich poslední měsíce ve sněmovně, tak jim nedělejte užitečného blbce tak okatě.


Zdravím hejtra "" DEERRICKA "" a násilníka, co na dálku kope lidi do kulí "" JenTaka ""

Koronavirus straší:  Stěžuje si někdo na chaos?

https://www.youtube.com/watch?v=cKoQQo8gdPM


Také tesat do kamene. Nebo už je vytesáno ? :-D

Koronavirus straší:  zásada

Vážení "" DEERRICKU a JENTAKU "" Pokud nechápete psanou logiku věci, že před Ruskem je třeba být na pozoru , protože r. 1968 jest velkou výstrahou. Důvod v té době také neměli žádný. A jejich mentalita se nezměnila.
Takže mě budete muset Vy hrdino "" JenTaku "" nakopat do kulí, protože potvrzuji, že Rus nepotřebuje žádný surovinový důvod .
Takže "" DEERRICKU "" sice jsme se o r. 1968 nebavili, ale přímo tento rok souvisí s tématem. Jen je třeba přemýšlet. Moje téma tedy nebylo kdo má zájem na válce, nýbrž nebezpečí Ruska, ale zároveň jeho neschopnost kousat a naopak dokonalá schopnost štěkat. Ty kecy o zdrojích v Evropě sem zatáhl váš rusofil - souputnik "" JenTak "" Tedy od tématu utíkal on, protože mě chce nakopat do kulí, ale jak se zdá, není to velký a silný chlap.
pane "" JenTaku "" , osobně jsem se zúčastnil protisovětských demonstrací v roce 1968. Lidé na ulicích umírali pod tanky těch sovětských hovad a při jejich "" selhání "" kulometů a samopalů a rozstřílené Národní muzeum a Karlák byly zcela jistě také autonehody. Najetí do autobusu tankem, když za tím stáli lidé je také autonehoda. Ale nějak to komunisté musí odůvodnit. Ještě že za půl roku končí a potáhnou tam, kam patří .

Tímto toto téma považuji z mé strany za uzavřené a na Vaše výlevy nebudu reagovat. Dobrou noc.

Koronavirus straší:  zásada

Pane "" JenTaku "" zásadně nefunguji s lidmi, kteří si myslí, že mi můžou něco přikazovat. To si prosím navždy zapamatujte !

A nyní to důležitější. Na to, pane kolego "" JenTaku "" , abyste mohl někoho nakopat do kulí, musíte být velký a silný chlap. To Vy nejste ! Pokud si ovšem myslíte, že to zvládnete, není problém si domluvit místo a čas. Dám Vám právo výkopu. Když se Vám to podaří, dostanete ode mě vyznamenání typu Hrdina Sovětského Svazu. Tak ukažte, že nejste ukřičená sra.ka a dejte mi koordináty .
K problému : To Vy spolu se svojí proruskou jednotkou jste tu po tiskovce alá Bureš-Hamáček hystericky vykřikoval, že nechcete válčit s Rusem, že budou létat rakety , že bude válka apod. Proto jsem se Vás a Vaše hrdiny - kamarády snažil uklidnit, že Rus sice štěká, ale nekouše ( tak jako Vy a spol. ) . Vůbec se nebavím o kauze, tedy o realitě , kterou se stejně nikdy nedozvíme.
Rusko je pro malé země kolem sebe reálnou bezpečnostní hrozbou. Cožpak jste nechodil do školy, nehovořil s rodiči či prarodiči ? Rok 1968 byl realitou, kdy naše země byla napadena a následně okupována Sovětskou armádou ( se svými krycími spojenci ). Tisícům lidí v ČSSR to úplně zničilo životy a zemřela přitom spousta skutečných hrdinů a vlastenců. Ohánět se Bilakovou pozvánkou nemá žádnou právní ani morální oporu. Tak zavřete hubu a zalezte pod koberec nebo mi přijďte nakopat do kulí Vy srabe.

Koronavirus straší:  zásada

Pane "" DEERRICKU "" přiznejte si konečně to, že 30 = 5 tu stále dokola tvrdíte pouze Vy. Vraťte se do diskuze ze začátku února a přesvědčte se sám . I kdyby jste to tu opakoval ještě dalších 10 let, tak to nezměníte. Chce to jen logiku psaného slova. Tento týden jsem četl, že v celém Česku se v následku ADE podezřívá 47 úmrtí. Zbytek je na vaší fantazii - fantazii jednoduchého, sebestředného hejtra. Jsem si vědom toho, že Vás vrátit na cestu slušného korektního člověka by znamenalo vrátit se až na samý začátek Vaší životní cesty. Ale jak zde správně na Vaší adresu poznamenal kolega "" relativ "" - pes , který štěká, nekouše. Já k tomu jen připojím, že se bojí.

Pane "" Hadříku "" Vy jste tu poznamenal , že kolega "" JenTak "" zde před dvěmi lety vyjádřil názor, že bude válka. Musím Vás poopravit. On tím tady straší už nejméně 8 let. Tedy od té chvíle, co na tento chat přišel. Díky Bohu se stále mýlí.
Všimněte si prosím, v jakém strachu on a "" DEERRICK "" žijí. Jejich hlavní reakce na kauzu Vrbětice byla, že nechtějí válčit s Rusem. Démoni v jejich hlavách ? Jaký je Váš názor ?

Jen pro ty, co mají mozek v hlavě - věřte, že Rus válčit v Evropě nebude. Nemá na to. Kdyby na to měl, tak už to dávno uskutečnil. Taková je jejich mentalita. Kam je pustíte, tam vlezou. Kde se bojí, tam štěkají a pouští hrůzu jako "" JenTak s DEERRICKEM "", ale pokud neukážete slabost, stáhnou ocas.
Přeji pěkný a klidný zbytek víkendu.

Koronavirus straší:  Masaryk reloaded - Volný zboural sněmovnu - Aneb když promluví Vyvolený

Pro pana ""JenTaka "" a "" DEERRICKA ""
Zachovali jste se vůči mému názoru jako vlčí smečka nebo spíše jako trestní senát. Už jste dost dospělí a měli by jste vědět, že každý nejen na tomto chatu má právo na názor a Vy nemáte právo ho znásilňovat ani manipulovat. Vaše přidaná hodnota je tedy 0.

Specielně pro pana "" DEERRICKA "" Naštěstí nemáte ani právo ani schopnost nijak omezovat ty, kdo zde příspěvky čtou či můžou číst. A ve vztahu pana kolegy "" fanouše 2 "" hodnotím Vaše nátlakové poznámky k nerovnici 30 není 5 jako výraz fanatismu a nepochopení. Vy ale nemáte charisma a ani kdyby jste tu svoji zcela obrácenou teorii , kterou jste si vyfabuloval z logiky Vašeho vnímání světa a v zájmu své sebeobrany , tak ve Vašem případě ani tisíckrát omílaná lež se nestane pravdou. Jistě si pamatujete ze školy , že čistému člověku stačí říci pravdu jednou. Nepotřebuje ji obhajovat ani napadat. Jen lhář opakuje svoji teorii "" neviny "" donekonečna. Sám se ze své lži pak usvědčujete. Možná i proto jste si zde vysloužil již 40 křížků.

Pro pana "" wizarda "" děkuji za vysvětlení Vašich pohnutek. Svým způsobem Vám rozumím. Jen bych si dal pozor na tenkou hranici mezi vlastním názorem a manipulací. Všichni lidé na tomto chatu mají zcela jistě názor vytvořen a přemlouvat je neustálým tlakem nemá smysl.
Výsledek pak bývá často kontraproduktivní, což dokazuje i Vaše ( pro Vás nečekané ) vysloužení si oněch 6 až 13 křížků. Prostě méně většinou znamená více.

Koronavirus straší:  Masaryk reloaded - Volný zboural sněmovnu - Aneb když promluví Vyvolený

Nezlobte se na mě, ale to tu už přeháníte. Král, vyvolený národní hrdina atd.
Pokud chlap, který uteče před policií do auta a tam si vezme 10-ti letého synka jako obranný štít a mává poslaneckou imunitou, tak to není v mých očích žádný hrdina.
To, co tento poslanec nyní předvádí je jen levné PR. Rozeberte zde tedy i jeho parazitování na jednoduchém systému dotací, kde kasíruje příspěvky od řekněme nepřizpůsobivých spoluobčanů za pronajímání bytů ve svých zcela vybydlených domech apod.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Pokusím se navázat na příspěvek p.kolegy "" DEERRICKA "" a trochu si ho rozebrat.
Jedná se o tento :
"" Chlapi, já mu dal křížek. Jsem to ani nepřečetl celé. On neumí moc česky a ty jeho věty postrádají jak logiku a jsou úplně mimo po stránce slovního spojení. On je asi dyslektik a proto mu nejde psát věty tak nějak srozumitelně česky.

Fanda2 vždy predikoval tak, že to vzal oběma směry a pak mu jeden vyšel.

Jak se říká, kdo nejde s námi, jde proti nám. Na každého kdo jde proti nám, je nutné vyvinout pořádný tlak, aby buď šel s námi nebo se zdržel psaní příspěvků, které jsou proti naším konspiračním teoriím, které se ovšem dříve či později potvrdí.


Tak jako se potvrdilo 30 úmrtí.

Fanda stále hrabe, počítám, že se objeví v okamžiku, kdy DAX vyleze nad 15600. Pak začne řvát, že měl pravdu a že opce mi prodělá.

3 konspirační teoretici pohřbí celý web o akciích. To je tedy síla.""


Reakce na p. "" hvjera "" je od něho standartním přístupem ke každému, kdo nehraje na jeho notu. Což následně potvrzuje níže. Míra agrese je přímo úměrná míře nesouhlasu s jeho názory "" myšleno z pohledu p. DEERRICKA ""

Mě osobně se příspěvek p. "" hvjera "" líbí a neshledávám na něm nic dislektického ani podpásového. Je to legitimní a seriózní názor.

Následuje ale velmi důležitá pasáž, kde si p."" DEERRICK "" libuje v tom, jak zde rozklížil spol. se svými dvěma kolegy celý chat. A v tom je jádro pudla. Jeho jediným cílem zde i na jiných chatem ( webech ) je zničit kooperující skupinu a to velmi nevybíravým způsobem. Na jiných webech ho vyloučili z možnosti přispívat, jen zde to udělali na půl. A tak mizí jen částečně. Alespoň chvilka oddychu, že :-)

Navíc, kdybych nevěděl, že je p. "" DEERRICK "" muž, tak bych si myslel, že je jeho bývalou milenkou, tedy náležitě zhrzelou :-)

Napsal jste sem, že zde po odchodu p. "" fanouše2 "" zde vládne klid a mír. To Vám vůbec nedošlo, že máte 37 křížků a že tu už není tím pádem nikdo, kdo by se s Vámi chtěl diskutovat, vyjma skupinky, které imponujete ? A chat, kde minorita vytlačí majoritu nemá žádný smysl.

Neříkám, že každá konspirace, co sem dáváte je na ctrl-delete, to určitě ne. Většina těch odkazů pobaví svojí naivitou , ale pár je čtivých. A možná i částečně naplnitelných či ponaučitelných.
Bohužel, musím konstatovat, že za poslední rok ( myšleno covidový rok ) je zde pouze jeden opravdu užitečný. Je to od p. "" JenTaka "" a to je link na MUDr. Bukovského - zejména ve věci životosprávy souvztažné k viru, ale i obecně. Velmi rád ho sleduji.

Pro p. "" wizarda "" ve věci jeho prognózy do proti směru p."" fanouše2 "".
Jedná se o diskuzi mezi p. "" relativem "" a p. fanoušem2 "" na téma SaP , kde p. "" relativ "" mu oznamuje hladinu jeho nástupu do longu. Tedy téma long. P. "" fanouš2 "" ho ( "" relativa "" ) jen upozorňuje na nebezpečí nižší fibo hladiny. Tedy long se zde nepopírá, jen se nabádá ostražitosti ( třeba formou stop-loss ). Toto vyplývá z logiky věci. Přesto oceňuji odvahu "" wizarda "" alespoň něco zaprognozovat. Procentuální poměr úspěšnosti ve virtuální soutěži mezi "" wizárdem "" a ""fanoušem2 "" ovšem zůstává 1:4 v neprospěch "" wizárda ""

Na závěr: Byl jsem zde před časem napaden p. "" DEERRICKEM "" , že sem dávám svůj budoucí obchod na měnovém páru euro-dolar. Byla to hladina na long pozici 1,068 . Tak, jak jsem napsal, tak jsem tenkrát i udělal a hrubý výnos při prodeji činil 32 420 eur. To jen pro dokreslení profilu p. "" DEERRICKA "". Napadá lidi zcela záměrně a s jasným cílem rozvracet a rozvracet.

Očekávám samozřejmě vlnu agrese, ale nehodlám na ni nikterak reagovat.

Koronavirus straší:  Sem a tam. Tam a sem. Biologická válka se vším všudy, s Wizardem a Deerrickem v čele virového parašu

pane kolego "" wizarde ""

moje pozvánka na kávu stále platí. Kdykoliv přijedete do Prahy .
Někomu to trvá déle , než opustí svojí teorii, protože se mu to hodí. Přesvědčovat Vás přes tuto diskuzi nemá smysl, protože Váš vlastní matrix nepřipustí realitu.
Pokud kávu nepijete , nabízím velmi kvalitní čaj.

Fórum ostatní:  ZÁSADA a škeble

Ano pane kolego "" Akciusi 2 ""

poznamenání povoláním postihuje každého z nás. Tedy i Vy se mi můžete jevit černobílý. A s dovolením mi ponechte rozhodnutí, zda-li s tím ve svém věku budu, či nebudu něco dělat. Alternativec ze mě nikdy nebude.
Mám Vás také rád.Pane kolego "" DEERRICKU "" nemusím - NEMUSÍM - psát to Vaše "" B "". Nehodnotím Váš názor, ani téma, ani spor s kolegou "" fanoušem 2 ""
Hodnotím pouze statistickou nedostatečnost kolegy "" wizarda "" která je opravdu černobílá. Jak se v jedné písni zpívá : "" Statistika nuda je, má však cenné údaje "".

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pane kolego "" wizarde ""

co pro jednoho humorná nadstavba se jeví , může pro druhého zlo a urážkou býti.
"" DEERRICK "" v sobě nemá ani ň z pokory. Vy si ho idealizujete, protože je Vám ideově a mentálně blízký.

"" DEERRICK "" je policista
Vy "" wizarde "" jste inteligentní, ale velmi zákeřný člověk. Mezi námi muži bych pro to měl velmi příznačné vulgární slůvko.

Ale vzhledem k tomu, že jsem až moc pokorný člověk nebudu se k tématu více vyjadřovat. Jen si dovolím jednu pokornou radu pro Vás. Buďto se do sporu dvou kohoutů vůbec nemotejte nebo buďte, co by rozhodčí, korektní na obě strany.
Přeji pevné zdraví v této pohnuté době.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pane kolego "" wizarde "" doplnil bych v rámci objektivity statistiku protistrany :

Pan kolega "" DEERRICK "" dnes přispěl 16 příspěvky

Pouze v 5 se nesnažil svého jednoho soupeře zesměšnit, dehonestovat, dávat mu příkazy, manipulovat či dělat ultimáta.

Naproti tomu v 11 tak učinil ( též v 69 % )

Sám vidíte, že duel skončil nerozhodně, co se % týká.
Nepočítám do duelu přesilovou hru, k níž jste i Vy přispěl.

Ještě, že ta Slávia vyhrála a postoupila.

Když už chcete dělat statistiku, tak buďte objektivní.


Pokud by jste spíš chtěl dělat statistiku úspěšnosti predikcí v neakciovém segmentu chatujících, mohu být nápomocen. Mám ji od r. 2014 do 5.2. 2020. Dělal jsem si ji velmi pečlivě ze zjištných důvodů.


Fórum USA:  indexy

pane "" Cipísku ""

nedávno jsme to by jste a byste řešili se znalci ČJ a bylo nám řečeno, že dříve bylo možné používat oba výrazy. Nyní se přiklání spíše k by jste ve vztahu k jedné osobě a byste ve vztahu ke skupině. Ba dokonce, že se od byste spíše upouští. Tak nevím. Ale při zdejší úrovni diskutujícího třeba "" JenTaka"" je to zcela zástupný problém.
Vím, Vy jste stoupencem pana kolegy "" JenTaka "" a tak radši řešíte pravopis než obsah. Jinak ""byste"" zcela jistě spíše napomenul jeho. Nebo se pletu ?

1 2 3

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,191 177,3111.06.21
RMdolu-0,13597,9411.06.21
DJIAnahoru+0,0434 479,6011.06.21
NASDAQnahoru+0,3514 069,4211.06.21
SP500nahoru+0,194 247,4411.06.21
DAXnahoru+0,7815 693,2711.06.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz