Přehled valných hromad na příští týden: ČSAD BUS Chrudim, Linga, HOTEL PRAHA a další
Server iPOINT.cz za podpory databáze MagnusWeb přináší přehled valným hromad konaných v příštím týdnu. Nepřehlédněte důležitá data konání valných hromad!
Příští týden se pořádá 11 valných hromad. V pondělí koná valnou hromadu společnost HOTEL PRAHA, a. s. a Concept One, a. s. Z významných společností v úterý dne 11. 9. 2012 zasedá valná hromada LIGNA, a. s. a ve čtvrtek ČSAD BUS Chrudim a Sebe T, a. s. V pátek se poté koná řádná valná hromada společnosti All Sped Trade, a. s.
Pořádané valné hromady pro aktuální den naleznete v servisu akcionáře na stránkách iPOINT.cz. Kompletní seznam valných hromad konaných v příštím týdnu můžete zhlédnout v přehledu na iPOINT.cz:
Poslední zprávy
- Pražská burza v úvodu týdne stagnovala
21.07. 16:30 Fio - Makroekonomický výhled na tento týden: Rozhodnutí ECB o sazbách (eurozóna), index IFO (Německo),..
21.07. 16:28 Fio - Domino’s Pizza reportovala za 2Q porovnatelné tržby nad očekáváním Wall Street
21.07. 15:17 Fio - Verizon zveřejnil výsledky za 2Q nad očekáváním analytiků a zvýšil celoroční výhled
21.07. 13:45 Fio - Ryanair reportoval výsledky za 1Q, které překonaly očekávání
21.07. 11:58 Fio