Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 10.7.2020 10:53
»»

Kontaktujte nás!




PEN83,00+22,96
AVAST167,95+3,67
VIG537,50+1,42
MOL143,00+1,42
PEGAS688,00+0,88

BVB156,00-5,45
PKN365,90-4,76
STOCK67,40-2,32
PVT0,66-1,49
GECBA54,50-0,91

EURnahoru26,620+0,46
HUFnahoru7,515+0,10
JPYnahoru21,880+0,69
PLNnahoru5,962+0,20
USDnahoru23,474+0,94


Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,79938,0810:52:20
RMdolu-0,76625,9610:51:46
DJIAdolu-1,3925 706,0909.07.20
NASDAQnahoru+0,5310 547,7510.07.20
SP500dolu-0,563 152,0509.07.20
DAXnahoru+0,4112 540,1810:31:33
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Ekonomika ČT24.cz