Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 17.1.2021 19:23
»»

Kontaktujte nás!




KARIN64,00+6,67
PILLE820,00+1,86
EMAN67,00+1,52
MOL176,00+1,03
STOCK84,50+0,84

PKO179,00-3,92
PVT0,76-2,56
TOMA1 250,00-2,34
RDSA440,00-2,22
GECBA70,90-1,39

EURnahoru26,160+0,11
HUFnahoru7,267+0,21
JPYdolu20,802-0,23
PLNnahoru5,765+0,12
USDnahoru21,577+0,12


Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,191 073,5315.01.21
RMdolu-0,38557,3615.01.21
DJIAdolu-0,5730 814,2616.01.21
NASDAQdolu-0,8712 998,5015.01.21
SP500dolu-0,723 768,2516.01.21
DAXdolu-1,4413 787,7315.01.21


Ekonomika ?T24.cz