Kofola ČeskoSlovensko: RADENSKA d.o.o. oznámila nabídku na odkup až 5% akcií Kofoly
RADENSKA d.o.o., dceřiná společnost Kofoly ČeskoSlovensko a.s., dnes oznámila nabídku na odkup až 5% akcií Kofoly za cenu 440 Kč.
Nabídku je možné přijmout v období od 10. 7. 2017 do 31. 7. 2017 doručením oznámení o přijetí nabídky společnosti Česká spořitelna, a.s., která zastupuje společnost RADENSKA d.o.o. při přijímání těchto oznámení a vypořádání odkupu akcií.
Do pěti pracovních dní po skončení období pro přijetí nabídky Česká spořitelna zveřejní na internetové stránce http://www.csas.cz oznámení o výsledcích nabídky. Odkup akcií bude vypořádán 25. pracovní den po dni zveřejnění oznámení o výsledcích.
V případě, že počet akcií nabízených k odkupu překročí 5% akcií společnosti Kofola, budou zájemci o odkup uspokojeni poměrně.
Společnost AETOS a.s., většinový akcionář společnosti Kofola, sdělila společnosti Kofola, že se nebude této nabídky účastnit.
Další informace o nabídce, jejím přijetí a vypořádání odkupu jsou dostupné na internetové stránce společnosti Česká spořitelna http://www.csas.cz v části Aktuality.
Bližší informace také na http://firma.kofola.cz/investor/aktuality-a-oznameni
Poslední zprávy
- Americké indexy se obchodují smíšeně, výsledková sezóna pokračuje v plném proudu
23.07. 16:42 Fio - Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červenci dle předběžných dat na -14,7 b. při očekávání -15,0 b.
23.07. 16:41 Fio - USA: Prodeje existujících domů v červnu meziměsíčně poklesly o 2,7 % při očekávání poklesu o 0,7 %
23.07. 16:40 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 18. červenci poklesly o 3169 tis. barelů
23.07. 16:35 Fio - Americké futures kontrakty posilují a indikují open v zeleném
23.07. 14:51 Fio