ČEZ: Nejvyšší správní soud zrušil rozhodnutí soudu o zákazu podpisu smlouvy o výstavbě v Dukovanech
Krajský soud v Brně na začátku května zablokoval podepsání smlouvy o výstavbě reaktorů s KHNP. Společnosti EDU II a KHNP poté podaly kasační stížnosti, kterým Nejvyšší správní soud vyhověl a věc vrátil krajskému soudu k dalšímu řízení.
„NSS shledal předběžné opatření jednak nezákonným, jednak zčásti nepřezkoumatelným. […] NSS dospěl k opačnému závěru než krajský soud. Desátý senát Nejvyššího správního soudu konstatoval, že se žaloba předběžně jeví jako nedůvodná,“ uvedl Nejvyšší správní soud v tiskové zprávě.
Vývoj akcie ČEZ
Akcie společnosti ČEZ (BAACEZ) dnes na pražské burze mírně oslabují o 0,33 % na 1 215 Kč. Na RM-SYSTÉMu se obchodují také za 1 215 Kč.
Zdroj: NSS
Michal Bárta
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Michal Bárta
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Manažerské obchody: V červnu byl aktivní management Coltu a Kofoly
07.07. 14:23 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,54 %), stříbro (-1,37 %), ropa (+0,69 %)
07.07. 13:56 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,23
07.07. 13:56 Fio - Firemní výsledky pro tento týden: PepsiCo, Delta Air Lines
07.07. 12:53 Fio - Makroekonomický výhled na tento týden: CPI (ČR, Německo), zápis ze zasedání FOMC a ECB
07.07. 12:49 Fio





