Pilulka schválila změny v představenstvu a dozorčí radě
Schválené změny v představenstvu
Akcionáři společnosti Pilulka hlasovali per rollam o změnách ve vedení společnosti. Dle návrhu byl z pozice předsedy představenstva odvolán Peter Klekner. Na jeho pozici nastoupí současný člen dozorčí rady společnost a generální ředitel TCF Capital Adam Juřica. Společnost rovněž odvolala Tomáše Hospůdku z představenstva a Miloše Čebíka z dozorčí rady. Do představenstva byl zvolen Petr Toupal a do dozorčí rady Martin Jahn a Stanislav Krupa.
Převod podílů v Property Blocks a Pilulka Lab
Akcionáři per rollam schválili možnost vedení společnosti uzavřít smlouvy o převodu podílů ve společnostech Property Blocks a Pilulka Lab. čímž společnosti pozbude majetková účast. Dle Pilulky nejsou podíly v těchto společnostech považovány za strategická ani klíčová aktiva.
Akcie Pilulky
Akcie společnosti Pilulka (BAAPILLE) dnes na trhu START pražské burzy posilují o 4,57 % na 183,0 Kč. Na RM-SYSTĚMu posilují o 0,56 % na 178,0 Kč.
Zdroj: Pilulka
Jakub Němec
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Vývoj cen komodit: Měď (+0,95 %), stříbro (+0,92 %), ropa (-0,57 %)
19.12. 10:42 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,8
19.12. 10:41 Fio - Eurozóna: Běžný účet ECB dosáhl v říjnu 25,7 mld. EUR
19.12. 10:02 Fio - Frankfurtská burza zahajuje dnešní obchodování v plusu
19.12. 09:56 Fio - Pražská burza v úvodu obchodní seance posiluje
19.12. 09:24 Fio





