BP: Adidas zvýšil ve 4. čtvrtletí svůj zisk o 62 procent
Německý výrobce sportovních oděvů a ostatního zboží, společnost Adidas AG, dnes oznámil, že se zisk firmy zvýšil ve čtvrtém čtvrtletí o 62 procent za podpory nižších nákladů spojených s akvizicí společnosti Reebok v roce 2006.
Zisk firmy za uplynulé čtvrtletí činil 21 mil. EUR, ve srovnání se ziskem 13 mil. EUR ve shodném období před rokem.
Tržby firmy se v meziročním srovnání zvýšily na 2,4 mld. EUR z 2,3 mld. EUR v posledních třech měsících roku 2006.
Za celý uplynulý rok firma vykázala zisk 551 mil. EUR, což ve srovnání s rokem 2006 představuje nárůst o 14 procent ze 483 mil. EUR. Tržby za celý rok vzrostly na 10,3 mld. EUR z 10 mld. EUR.
Společnost plánuje za uplynulý rok vyplatit dividendu 50 euro centů na akcii, ve srovnání s 42 euro centy na akcii vyplacenými v předchozím roce.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





