Blackstone nepotěšil akcionáře
Společnost Blackstone Group (BX), jeden z největších private equity fondů na světě, zveřejnila již druhé čtvrtletí ztrátu. Firma oznámila, že ztratila 251 milionů dolarů (97 centů na akcii). Před rokem přitom vydělala 1,13 miliardy dolarů. Cena akcií společnosti poklesla od uvedení na trh již o více jak 40 procent. Následující čtvrtletí vidí Stephen Schwarzman (CEO společnosti) neutrálně, nicméně zdůraznil, že díky poklesům se vynořila celá řada zajímavých investičních příležitostí. Blackstone dále uvedl, že založil hedge fond, který bude zaměřen na Asii. Akcie společnosti v průběhu dnešního obchodování oslabují o 1,54 procenta na 19,2 dolaru.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





