Continental zamítl taktiku „otrávených pilulek“
Continental AG (CON), druhý největší výrobce pneumatik v Evropě, nepoužije v rámci boje proti nabídce převzetí od Schaeffler Group takzvanou taktiku „otrávených pilulek“, která spočívá v tom, že podnik ve snaze zabránit svému převzetí prodává své některé části. V rozhovoru pro média to prohlásil výkonný ředitel firmy Manfred Wennemer. Schaeffler naopak prohlásil, že otevře diskusi s Wennemerem, která by měla rozptýlit všechny obavy z plánovaného převzetí.
Akcie Continentalu oslabují o 0,65% na 71,50 EUR.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





