Snížený Citigroup
Analytik Richard Bove odhaduju vyšší ztrátu ve čtvrtém kvartálu pro Citigroup (C) s tím, že banka může odepsat velké položky v operacích na kapitálových trzích, které můžou být podobné jako u Goldman Sachs a Morgan Stanley. Odpisy u Goldmanu a Morganu byly způsobeny tím, že výnos vysoce rizikových dluhopisů stále roste a hodnota komerčních nemovitostí klesá. Analytik nyní očekává ve čtvrtém kvartálu ztrátu Citigroupu ve výši 1 USD na akcii oproti předchozímu odhadu 61 centů a ztrátu za 2008 ve výši 3,17 USD na akcii oproti minulému odhadu 2,79 USD. Odhad ztráty 5 centů na akcii na rok 2009 byl ponechán. Bove snížil cenový cíl na 14 USD ze 17 USD a ponechal rating buy.
C včera klesl o 4,86 % na 7,83 USD.
Poslední zprávy
- Asijsko-pacifický region posiluje, v popředí jsou technologie po silných výsledcích Micronu
25.06. 08:48 Fio - Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio - Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio





