Faber preferuje zlato a akcie
Marc Faber se domnívá, že jsme již v březnu s největší pravděpodobností viděli dlouhodobější akciové dno. Je přesvědčen, že pokud akciové indexy poklesnou, potom přijdou ze strany americké vlády a centrální banky další záchranná opatření a stimulační balíčky. Faber očekává, že oživení ekonomiky bude velmi slabé a nenaplní očekávání. Úloha státu v ekonomice bude narůstat, stejně tak stání dluh. Pro následující inflační roky doporučuje držet akcie a nejlépe zlato. I nadále zastává kontroverzní názor, že se Spojené státy dočkají hyperinflace.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





