Deutsche Boerse poklesl zisk
Operátor frankfurtské burzy, Deutsche Boerse AG (DB1), ohlásil ve 3Q pokles zisku kvůli poklesu obchodování a ztrátě tržního podílu na úkor menších konkurentů. Čistý zisk klesl meziročně o 38 % na 158,3 mln. EUR / 0,85 EUR na akcii z 257,3 mln. EUR, díky nižšímu počtu transakcí a nižším poplatků. Výsledek zaostal za odhady analytiků o 4,4 %. Tržby klesly o 19 % na 500,9 mln. EUR.
Akcie DB1 klesají na 55,12 EUR (-0,14 %).
Poslední zprávy
- Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio - Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio - Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio





