Fio informuje: Akciový výhled
Po poklesu pražské burzy v závěru minulého týdne očekáváme v dnešní seanci open bez výraznějších změn. Tento týden budou investoři vyčkávat na čtvrteční zasedání FEDu, kde se bude rozhodovat o dalším nastavení měnové politiky, což bude mít vliv na globální akciové trhy. Na pražskou burzu může rovněž dorazit politická nejistota, když tento týden se poprvé po volbách sejde sněmovna a bude rozhodovat o rozdělení funkcí. Aktivita na trhu se bude dnes pravděpodobně pohybovat pod průměrem.
Emitenti nebyli seznámeni s těmito investičními doporučeními.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu na Burze cenných papírů Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu u následujících emisí: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s.,ČESKÝ TELECOM, a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonává Česká národní banka.
Fio, burzovní společnost, a.s., Josef Dudek, makléř
Poslední zprávy
- Denní report - středa 30.07.2025
30.07. 22:38 Fio - EA reportovala za 1Q čisté objednávky nad očekáváním a potvrdila celoroční výhled
30.07. 17:49 Fio - Pražská burza v tomto týdnu potřetí navyšuje historické maximum
30.07. 16:34 Fio - Společnost Garmin oznámila výsledky za 2Q nad odhady a navýšila celoroční výhled
30.07. 16:01 Fio - Kraft Heinz reportoval za 2Q, čistý zisk byl výrazně negativně ovlivněn jednorázovou položkou
30.07. 14:52 Fio