Trhy opět v růstu
Po prudké páteční korekci, která byla způsobena zveřejněním obvinění ze strany americké Komise pro cenné papíry na adresu banky Goldman Sachs, se trhy vracejí opět k růstu.
Výsledková sezóna je v plném proudu. Dobrá data přinesla nejen Coca Cola, ale například i zmiňovaná banka Goldman Sachs. Až další dny ukáží, jestli bude pro investory důležitější hospodaření této instituce, nebo zákulisí, které k těmto velmi dobrým výsledkům vedlo.
V Evropě se dnes dařilo nejvíce automobilovému sektoru. Společnost Daimler dnes ráno zveřejnila své nové odhady prodejů pro letošní rok na 3 mld. EUR, zejména díky dobrým prodejům značky Mercedes. Daimler díky tomu přidal 7,4%, ale dařilo se i ostatním ze sektoru: BMW 4,2%; VW 3,6%; Continental 5,4% a Fiat dokonce 9,3%.
Poslední zprávy
- Hasbro reportovalo solidní výsledky za 2Q, čistý zisk byl negativně ovlivněn jednorázovou položkou
23.07. 17:54 Fio - Pražská burza posílila
23.07. 16:49 Fio - Moody´s reportovalo výsledky za 2Q a zvýšilo výhled očištěného zisku na akcii
23.07. 16:25 Fio - Thermo Fisher Scientific ve 2Q mírně překonal odhad zisku na akcii a lehce navýšil roční výhled
23.07. 15:01 Fio - AT&T reportovalo solidní výsledky za 2Q, celoroční výhled očištěného zisku na akcii trh zklamal
23.07. 14:56 Fio