DAX hledá svůj směr
Stejně tak jako se těžko hledá řešení krizové situace na Blízkém východě, tak si DAX těžko hledá dnes svůj směr. Po pozitivním začátku se index během první hodiny přetočil do červených čísel. Na úrovni 5400 bodů našel index krátkodobě oporu, ale tato úroveň nevydržela a index aktuálně oslabuje o 0,85% na hladinu 5375 bodů. Největší ztráty z indexu DAX zaznamenávají akcie Continental AG – 2,4% a Hypo Real Estate Holding AG – 2,7%. Hypoteční bance byla snížena cílová cena ze strany Merrill Linch z 56 EUR na 51,50 EUR. Jedním z mála růstových titulů z DAXu je Infineon 0,2%, který získal kontrakt s LG na dodávku součástek do mobilních telefonů.
Emitenti nebyli seznámeni s těmito investičními doporučeními.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu na Burze cenných papírů Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvůrcem trhu u následujících emisí: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s., Telefónica O2 C.R., a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonává Česká národní banka.
Fio, burzovní společnost, a.s., David Brzek
Poslední zprávy
- Starbucks zveřejnil výsledky za 3Q, společnost nadále pracuje na otočení trendu pod novým CEO
30.07. 12:05 Fio - Visa ve 3Q zaznamenala dvouciferný růst výnosů, výhled na celý rok ponechala beze změny
30.07. 11:45 Fio - Adidas ve 2Q nenaplnil odhad trhu na úrovni tržeb
30.07. 11:05 Fio - Porsche zveřejnilo výsledky za 1H, automobilka potřetí tento rok snížila svůj výhled
30.07. 10:44 Fio - Akciový výhled
30.07. 08:56 Fio