Jak se daří ČEZu ve srovnání s konkurenci? (nad nejnovější analýzou ING)
Zpráv o ČEZu nikdy není dost, a tak dnes pokračuje v sérií článků vycházejících z nejnovější analytické zprávy ING k akciím této elektrárenské společnosti. Včera jsme se zaměřili na důvody, které vedly k navýšení dvanáctiměsíční cílové ceny na 916 Kč na akcii při současném zachování investičního doporučení na stupni “buy”, dnes přišlo na řadu srovnání ČEZu s jeho západoevropskými konkurenty.
ČEZ se v současnosti dle ukazatele 2006F EV/EBITDA obchoduje v souladu a dle 2007F EV/EBITDA s 8,9 % diskontem”, uvádí se ve zprávě ING, kterou má Česká kapitálová informační agentura k dispozici.
Další informace na iPOINT, http://ipoint.financninoviny.cz/jak-se-dari-cezu-ve-srovnani-s-konkurenci-nad-nejnovejsi-analyzou-ing.html
Poslední zprávy
- Burza zakončuje smíšeně, čipový sektor trh podržel.
15.07. 22:00 Fio - Smíšené obchodování a „čipovky“ v růstovém tažení
15.07. 19:00 Fio - Denní report - úterý 15.07.2025
15.07. 17:17 Fio - Citigroup reportovala solidní výsledky za 2Q, výnosy z obchodování překonaly očekávání
15.07. 16:58 Fio - Pražská burza mírně posílila
15.07. 16:34 Fio