El Paso v zisku
Společnost El Paso Corp., největší provozovatel sítě plynovodů v USA, reportoval čistý zisk ve výši 150 mil. USD za druhý kvartál díky vyšším poplatkům za potrubí. Zisk dosáhl 21 centů na akcii ve srovnání se ztrátou 238 mil. USD ( 38 centů na akcii). Jedná se tak o druhý ziskový kvartál v řadě po předchozích ztrátách, výnosy stouply o 3,8% na 1,21 mld. USD.
Poslední zprávy
- Wall Street pod tlakem technologií
22.06. 20:01 Fio - Frankfurtská burza v pondělí rostla
22.06. 18:05 Fio - Wall Street se obchoduje smíšeně
22.06. 16:30 Fio - Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
22.06. 16:28 Fio - Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra
22.06. 16:27 Fio





