Dividendová štědrost a "nuly" aneb monitor dividend pro 35. týden
Dividendy, dividendy a ještě jednou dividendy – budou letos štědřejší než v loňském roce? Odpověď na tento dotaz je šalamounský, a to ano i ne. Posuďte sami.
Do profesionálních databází České kapitálové informační agentury během uplynulého týdne přibyly dividendové informace hned u 24 společností (vesměs se jedná o informace vztahující se k roku 2005, pouze u společnosti U N I K O M, a.s. byly doplněny i informace za rok 2004). Zatímco u České pojišťovny se po jednoleté „odmlce“ dividenda vyšplhala na 2684 Kč na akcii (ve srovnání s „nulou“ za rok 2004 a 670 Kč na akcii za rok 2003), některé dividendové stálice letos dividendy vyplácet nebudou.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/dividendova-stedrost-a-nuly-aneb-monitor-dividend-pro-35-tyden.html
Poslední zprávy
- Deutsche Bank reportovala za 2Q nad očekáváním, bankovní dům je na cestě splnit celoroční cíle
24.07. 17:44 Fio - Colt CZ bude i nadále dodávat zbraně české armádě, s Ministerstvem obrany podepíše novou smlouvu
24.07. 17:26 Fio - Pražská burza rostla, index PX na historickém maximu
24.07. 16:39 Fio - Čistý přírůstek zákazníků T-Mobile US ve 2Q překonal očekávání, operátor navýšil celoroční výhled
24.07. 16:13 Fio - IBM zveřejnilo výsledky za 2Q, výnosy ze softwaru zaostaly za očekáváním
24.07. 14:32 Fio