Telefónica O2 a povzbudivé výsledky ...a co na to TECHNICKÁ ANALÝZA 30.10.2006
Fandíte technické analýze? Server iPOINT pro všechny, kteří technickou analýzu používají (nebo se s ní hodlají seznámit) přináší několik obrázků hodnotících dosavadní vývoj vybraných SPADových emisí. Níže uvedené obrázky jsou vytvořeny softwarem MetaStock.
Poznámka ke grafům: První obrázek je tzv. svíčkovým grafem (svíčkové grafy vznikly v 17.století v Japonsku na obchodování rýže, „našemu světu“ je ve 20. století představil Američan Steve Nison ve své knize Japanese Candlestick Charting Techniques).
Další informace na iPOINT, http://ipoint.financninoviny.cz/telefonica-o2-a-povzbudive-vysledky-a-co-na-to-technicka-analyza-30-10-2006.html
Poslední zprávy
- Pražská burza v závěru týdne rostla
25.07. 16:31 Fio - Akcie v zámoří rostou, reportovaly Intel, Charter Communications a Deckers Outdoor
25.07. 16:08 Fio - USA: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v červnu dle předběžných dat poklesly o 9,3 %
25.07. 14:34 Fio - Smíšené výsledky LVMH za 2Q, móda zklamala a ostatní segmenty překvapily pozitivně
25.07. 11:22 Fio - Volkswagen snížil výhled na rok 2025, výsledky Audi a Porsche negativně ovlivnila cla
25.07. 11:16 Fio