Siemens po výsledcích roste
Siemens AG za fiskální 4Q zvýšil zisk díky vyšším tržbám v divizi specializující se na přenos energie a na automatizované stroje. Čistý zisk vzrostl na 614 mil. EUR (66 centů na akcii) z předchozích 77 mil. EUR o rok dříve. Tržby stoply o 8% na 23,9 mld. EUR, společnost plánuje zvednout dividendu o 7,4% na 1,45 EUR v tomto roce. Podle managementu budou všechny divize ziskové do dubna 2007. Akcie SIE rostly o 4% na 74,69 EUR. Očekávaný zisk činil 687 mil. EUR při tržbách 23,05 mld. EUR.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
23.06. 22:09 Fio - Německé akcie klesly o téměř 1 %
23.06. 17:58 Fio - USA: Index výrobní aktivity richmondského Fedu v červnu klesl na 4 b. při očekávání 8 b.
23.06. 16:12 Fio - USA: Index PMI ve výrobě podle předběžných dat v červnu vzrostl na 55,7 b. při očekávání 54,6 b.
23.06. 16:12 Fio - Wall Street v červených číslech, ztrácí především technologie
23.06. 16:07 Fio





