Siemens po výsledcích roste
Siemens AG za fiskální 4Q zvýšil zisk díky vyšším tržbám v divizi specializující se na přenos energie a na automatizované stroje. Čistý zisk vzrostl na 614 mil. EUR (66 centů na akcii) z předchozích 77 mil. EUR o rok dříve. Tržby stoply o 8% na 23,9 mld. EUR, společnost plánuje zvednout dividendu o 7,4% na 1,45 EUR v tomto roce. Podle managementu budou všechny divize ziskové do dubna 2007. Akcie SIE rostly o 4% na 74,69 EUR. Očekávaný zisk činil 687 mil. EUR při tržbách 23,05 mld. EUR.
Poslední zprávy
- USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio - Americké futures kontrakty odepisují
26.06. 14:50 Fio - USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
26.06. 14:33 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,26
26.06. 13:26 Fio





