Polská burza odepsala přes 1 %
Polský index WIG 20 oslabil o 1,08 % na 2532,42 b. Nedařilo se hlavně energetice Tauron (-2,69 %) a PGE (-2,12 %) díky snížené cílové ceně od Credit Suisse. Poklesla také cena akcií těžařských společností KGHM (-2,65 %) a JSW (-1,30 %). Banka Handlowy ztratila 1,86 %. Mírné zisky si připsala mediální skupina TVN (+1,04 %), PGNiG (+0,75 %) a TPSA (+0,16 %)
Lukáš Brodníček, Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Denní report - úterý 23.06.2026
23.06. 22:09 Fio - Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem
23.06. 19:50 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu
23.06. 16:24 Fio - Akciový výhled
23.06. 09:01 Fio - Denní report - pondělí 22.06.2026
22.06. 22:19 Fio





