Německý trh zakončil týden propadem
Německý akciový index DAX zakončil týden propadem, když se ztráty během dne kumulovaly, obzvlášť poté, co zámořské trhy zamířily do negativného teritoria. Index nakonec zavřel seanci se ztrátou 1,43% a zastavil se až na úrovni 6.806 bodů. Největší ztráty indexu přinášel titul RWE (-5,6%). Firma vykázala neočekávanou kvartální ztrátu kvůli odstávkám elektráren a regulatorním změnám. Většina titulů ztrácela, mírný zisk ve výši 1,26% si připsala Deutsche Boerse (DB1).
Poslední zprávy
- USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio - Wall Street v úvodu mírně roste, pozornost je upřena na večerní výsledky Micronu
24.06. 16:08 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
24.06. 13:32 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (-3,26 %), zlato (-2,17 %) a ropa (-1,86 %)
24.06. 13:32 Fio





