3Com vykázal vyšší ztrátu, ale také lepší tržby
Společnost 3Com Corp. (COMS) vykázala ve 4Q08 vyšší ztrátu než ve stejném období minulého roku, za čímž stály vyšší odpisy z její akvizice TippingPoint v roce 2005. Čistá ztráta se zvýšila na $166,7 mil. / 41c na akcii v porovnání se ztrátou $66,2 mil. / 17c o rok předtím. Bez zahrnutí některých nákladů dosáhl zisk 9c na akcii. Analytici očekávali zisk 5c na akcii. Tržby meziročně vzrostly o 3,3% na $321,3 mil. a předčily odhady analytiků. Ty počítaly s tržbami okolo $313 mil.
Výrobce síťového zařízení těžil zejména z rostoucí poptávky na čínském trhu, kde se tržby více jak zečtyřnásobily. Pro 1Q FY 2009 společnost očekává zisk mezi 3 až 5c na akcii a tržby okolo $330 mil.
Akcie společnosti včera v poobchodní fázi posílily na $2,51.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





