K S oznámilo ztrátu
Největší evropský výrobce přísad do umělých hnojiv, K S AG (SDF), reportoval za 2Q první ztrátu za posledních 6 kvartálů, když farmáři odkládali nákup hnojiv, což vedlo k poklesu cen a objemů prodejů. Ztráta za 2Q dosáhla 30,2 mln. EUR v porovnání se ziskem 226,2 mln. EUR o rok předtím. Analytici očekávali ztrátu 24 mln. EUR. Tržby meziročně klesly o 38 % na 739 mln. EUR, což bylo v souladu s očekáváním trhu.
Akcie SDF rostou na 38,60 EUR ( 3,68 %).
Poslední zprávy
- Pražská burza otevírá v kladných hodnotách, Karo Leather zveřejnilo výsledky za 1Q
25.06. 09:26 Fio - Asijsko-pacifický region posiluje, v popředí jsou technologie po silných výsledcích Micronu
25.06. 08:48 Fio - Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio





