Fórum GER: DAX 5917
Nemusím tu být aby se již odeslána sekera za 167 projevila. Chce to čas. Likvidita je malá, asi to bude trochu déle trvat. Doufám, že se mi podaří tento týden prodat s nulou Esteru, tak číhám.
reagovatzobrazit vlákno27.12. 2011 11:23|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nemusím tu být aby se již odeslána sekera za 167 projevila. Chce to čas. Likvidita je malá, asi to bude trochu déle trvat. Doufám, že se mi podaří tento týden prodat s nulou Esteru, tak číhám.
reagovatzobrazit vlákno25.12. 2011 0:30|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vsem!GL.
reagovatzobrazit vlákno25.12. 2011 0:29|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Hlavnre pohodu a pevne nervy!:-)
reagovatzobrazit vlákno24.12. 2011 0:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Neboj. Já to neprodám, takže se to rychle otočí dolů. Jinak taky všem přeji veselé vánoce a úspěšnější příští rok než byl ten právě končící.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 16:08|many|(85.207.10.xxx)
Pozdě: divi asi jak u koho? Třeba Patria připisuje na účet automaticky, nic neoznamuje a hlídat si přípis musíš sám.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 15:47|iv2|(88.101.131.xxx)
neprodal si to ? mas akcie? nejedes demo ?
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 15:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A dolar za 19,8. Mě asi trefí šlak. S takovou musí jít dneska indexy min. 2 procenta dolů.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 15:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jeden z nákupů Vigwamu mám za 805, Potřeboval jsem se toho zbavit za necelých 812, abych byl na tom nákupu aspoň na nule. Marne, bylo necelých 811 i už to jede dolů směr 700.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i je to tady. Tohle je fakt neuvěřitelná smůla.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takže do zisku chyběla koruna /ks. Teď už to pojede zase jen dolů.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To já mám nákupku 805 a modlím se, aby se mi to teď s nulovým ziskem prodalo. Další nákupku za 880 jen tak neprodám...
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:13|many|(85.207.10.xxx)
Díky za hezkýho Ježicha, právě jsem prodal půl várky VIGu - po nákupu za 690,- příjemných cca 20%. Na tu bídu všude okolo.. :). Půjdu si koupit nějaký kvalitní párky bez mouky :))
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 12:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemůžu ho nechat, jelikož jsem mu už včera poslal sekeru smrti na návštěvu za 167. Takže větší růst je tímto automaticky naprosto vyloučený.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 12:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Close byl za 165 a po úvodním růstu se včera celý den plácal na místě. Takže dneska očekávám stagnaci nebo menší pokles. Čili 165 na nákupu by mělo být jistých.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 12:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jedině, kdybych ho prodal. Jinak ne. Tak si říkám, že při troše štěstí se dneska možná i Estery za 355 zbavím a vlezu do Kitkatu při masakru 15:30.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ty se máš :-). Já pořád čekám na uplynutí 6-ti měsíců. Cílovku mám cca 900 ale tam to stejně nedoleze. V lednu budem opět pod 700.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 9:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zvěrstvo pokračuje. Včerejší close opět pod naším závěrem a místo poklesu na cca 165 je nad 170. Neskutečné. Takže já opět si počkám na vypráskání nesmyslné poptávky na 15:30. A včerejší návštěva sekery smrti za 167 to už dneska jistí.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 21:23|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Co to tam dneska proletělo za 300 tis. kousků najednou?
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Teď už se na to koukat nemusím. Kam to pojede je teď už zcela jasné :-)
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Provokoval i dostal mezi oči. Hlásím návštěvu sekery smrti za 167. Tenhle zásah mi ty ceny o několik procent níže snad do konce příštího týdne zajistí.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Ukrajinské drony v neděli ráno znovu zasáhly rafinérii ve Slavjansku na Kubáni na jihu Ruska....
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.