Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 17:33
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5654 5655 5656 789

New World Resources N.V.:  VIG

Neboj. Já to neprodám, takže se to rychle otočí dolů. Jinak taky všem přeji veselé vánoce a úspěšnější příští rok než byl ten právě končící.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Pozdě: divi asi jak u koho? Třeba Patria připisuje na účet automaticky, nic neoznamuje a hlídat si přípis musíš sám.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

neprodal si to ? mas akcie? nejedes demo ?

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

A dolar za 19,8. Mě asi trefí šlak. S takovou musí jít dneska indexy min. 2 procenta dolů.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

Jeden z nákupů Vigwamu mám za 805, Potřeboval jsem se toho zbavit za necelých 812, abych byl na tom nákupu aspoň na nule. Marne, bylo necelých 811 i už to jede dolů směr 700.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

No i je to tady. Tohle je fakt neuvěřitelná smůla.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

Takže do zisku chyběla koruna /ks. Teď už to pojede zase jen dolů.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

To já mám nákupku 805 a modlím se, aby se mi to teď s nulovým ziskem prodalo. Další nákupku za 880 jen tak neprodám...

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

Díky za hezkýho Ježicha, právě jsem prodal půl várky VIGu - po nákupu za 690,- příjemných cca 20%. Na tu bídu všude okolo.. :). Půjdu si koupit nějaký kvalitní párky bez mouky :))

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

Nemůžu ho nechat, jelikož jsem mu už včera poslal sekeru smrti na návštěvu za 167. Takže větší růst je tímto automaticky naprosto vyloučený.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

Close byl za 165 a po úvodním růstu se včera celý den plácal na místě. Takže dneska očekávám stagnaci nebo menší pokles. Čili 165 na nákupu by mělo být jistých.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  VIG

No jedině, kdybych ho prodal. Jinak ne. Tak si říkám, že při troše štěstí se dneska možná i Estery za 355 zbavím a vlezu do Kitkatu při masakru 15:30.

ORCO PROPERTY GROUP S.A.:  nechci ředit ORKO

Ty se máš :-). Já pořád čekám na uplynutí 6-ti měsíců. Cílovku mám cca 900 ale tam to stejně nedoleze. V lednu budem opět pod 700.

New World Resources N.V.:  VIG

Zvěrstvo pokračuje. Včerejší close opět pod naším závěrem a místo poklesu na cca 165 je nad 170. Neskutečné. Takže já opět si počkám na vypráskání nesmyslné poptávky na 15:30. A včerejší návštěva sekery smrti za 167 to už dneska jistí.

New World Resources N.V.:  GOLD

Co to tam dneska proletělo za 300 tis. kousků najednou?

New World Resources N.V.:  VIG

Teď už se na to koukat nemusím. Kam to pojede je teď už zcela jasné :-)

New World Resources N.V.:  VIG

Provokoval i dostal mezi oči. Hlásím návštěvu sekery smrti za 167. Tenhle zásah mi ty ceny o několik procent níže snad do konce příštího týdne zajistí.

New World Resources N.V.:  VIG

Strop Vigwamu je na 800. Výše nemá šanci. Rád bych protože tam mám další nákup, kterého se potřebuji s min. ztrátou zbavit ale myslím, že se mi to nepodaří.

New World Resources N.V.:  VIG

No s takovou ani náhodou. K tomu dolar za 19,7. Asi budu muset zakročit i když za tuhle cenu se mi moc nechce. Musíme doufat, že indexy otočí během obchodování na jih...

New World Resources N.V.:  VIG

No i jasne. Kitkat 3 proc v plusu. Gratulace Feryultra ke včerejšímu nákupu za 166.

1 5654 5655 5656 789

Indexy

28.06.2026
Graf - RM

PXnahoru+0,232 561,1026.06.26
RMnahoru+0,18726,6126.06.26
DJIAdolu-0,0951 876,1126.06.26
NASDAQnahoru+0,0925 381,5226.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7226.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz