ORCO PROPERTY GROUP S.A.: VIG
A dolar za 19,8. Mě asi trefí šlak. S takovou musí jít dneska indexy min. 2 procenta dolů.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 15:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A dolar za 19,8. Mě asi trefí šlak. S takovou musí jít dneska indexy min. 2 procenta dolů.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 15:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jeden z nákupů Vigwamu mám za 805, Potřeboval jsem se toho zbavit za necelých 812, abych byl na tom nákupu aspoň na nule. Marne, bylo necelých 811 i už to jede dolů směr 700.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i je to tady. Tohle je fakt neuvěřitelná smůla.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takže do zisku chyběla koruna /ks. Teď už to pojede zase jen dolů.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To já mám nákupku 805 a modlím se, aby se mi to teď s nulovým ziskem prodalo. Další nákupku za 880 jen tak neprodám...
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 14:13|many|(85.207.10.xxx)
Díky za hezkýho Ježicha, právě jsem prodal půl várky VIGu - po nákupu za 690,- příjemných cca 20%. Na tu bídu všude okolo.. :). Půjdu si koupit nějaký kvalitní párky bez mouky :))
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 12:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemůžu ho nechat, jelikož jsem mu už včera poslal sekeru smrti na návštěvu za 167. Takže větší růst je tímto automaticky naprosto vyloučený.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 12:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Close byl za 165 a po úvodním růstu se včera celý den plácal na místě. Takže dneska očekávám stagnaci nebo menší pokles. Čili 165 na nákupu by mělo být jistých.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 12:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jedině, kdybych ho prodal. Jinak ne. Tak si říkám, že při troše štěstí se dneska možná i Estery za 355 zbavím a vlezu do Kitkatu při masakru 15:30.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ty se máš :-). Já pořád čekám na uplynutí 6-ti měsíců. Cílovku mám cca 900 ale tam to stejně nedoleze. V lednu budem opět pod 700.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 9:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zvěrstvo pokračuje. Včerejší close opět pod naším závěrem a místo poklesu na cca 165 je nad 170. Neskutečné. Takže já opět si počkám na vypráskání nesmyslné poptávky na 15:30. A včerejší návštěva sekery smrti za 167 to už dneska jistí.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 21:23|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Co to tam dneska proletělo za 300 tis. kousků najednou?
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Teď už se na to koukat nemusím. Kam to pojede je teď už zcela jasné :-)
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Provokoval i dostal mezi oči. Hlásím návštěvu sekery smrti za 167. Tenhle zásah mi ty ceny o několik procent níže snad do konce příštího týdne zajistí.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Strop Vigwamu je na 800. Výše nemá šanci. Rád bych protože tam mám další nákup, kterého se potřebuji s min. ztrátou zbavit ale myslím, že se mi to nepodaří.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No s takovou ani náhodou. K tomu dolar za 19,7. Asi budu muset zakročit i když za tuhle cenu se mi moc nechce. Musíme doufat, že indexy otočí během obchodování na jih...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i jasne. Kitkat 3 proc v plusu. Gratulace Feryultra ke včerejšímu nákupu za 166.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dolar up a akcie taky up. Co to je za bordel? Trochu lituju prodeje Vigwamu za 730 a Estery za 300 ale což...v příštím roce recese a Ester za 200 s Vigwamem za 400. Možná už koncem ledna, kdy očekávám brutální sešup jako v roce 2009.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám za 730 a neprodám, takže 900 asi těžko. Do konce roku jsme zpět pod 730.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.