ERSTE BANK: STREEMSUN
Nestras.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Nestras.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak šance pomalu roste. Futra už na nule, resp. některé v záporu.Jen aby to aspoň 1,5 hodky vydrželo, popř. se ty ztráty navýšily.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 12:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Futra už jedou dolů, ještě pořád kladné ale jen trochu.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 12:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kitkat prodán za 175, takže po Vigwamu je dovoleno růst dalšímu titulu. Ještě držím ze spekulativních Esteru za 351 tak snad do konce týdna za 354 prodám. Na Kitkatu ale dneska čekám pláč. Včera se moc railly neúčastnil a dneska čekám pokles. V přepočtu končil na cca 167 a skoro 5-ti procentní růst dneska absolutně nečekám. Už stavím nákup na 164 :-)
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2011 7:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Samozřejmě, že Čumila mám. Průměr nad 400. Čumil jede dlouhodobě na nulu.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 20:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 16:57|iv2|(88.101.131.xxx)
Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:58|iv2|(88.101.131.xxx)
Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Uvidíme, jak si dneska poradí Kitkat se sekerou v hlavě. Páteční úder za 171 byl ve větším množství, takže min 150 bych očekával a to do konce tohoto týdne. Prodej Estery za 300 a Vigwamu za 730 zatím nějak nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:22|zany|(193.86.121.xxx)
Idealismus, který vehnal národ do rukou korupčníků, který zlikvidoval zbrojní průmysl a zaměstnání pro tisíce lidí, který tak dlouho ustupoval až nás menšiny likvidují ve vlastní zemi...
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.12. 2011 9:19|zany|(94.113.52.xxx)
proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.
reagovatzobrazit vlákno8.12. 2011 11:21|Gambler|(90.178.225.xxx)
AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.
reagovatzobrazit vlákno7.12. 2011 12:37|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak vidis Tele zitra down nebo up?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 20:26|michaelzak|(83.208.171.xxx)
jsem se kouknul pro zajimavost na ty objemy Estery, v Praze lehce nad prumerem cca 96 mil CZK SPAD a ve Vidni jen 40 mil, vsak v EUR.....:-)tak mi to porad vychazi na hlavni trh = Viden....:P. Jen pro poradek...:-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
Hlavní trh Vídeň.)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak z nedávnýh minim cca 280 porostla už dost. Čeká nás recese tak radši prodat za 355 než pak o tom uvažovat za 200...
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pamatuješ dobře. Pokyn za 355 je už v nabídce.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 15:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
....pamatuju si dobre cifru 355?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Se ztrátou ne. Takže otázkou je, zda-li mi nebesa alespoň nulu z tohoto obchodu dopřejí. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se toho zbavit.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.