Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:21
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5668 5669 5670 789

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Samozřejmě, že Čumila mám. Průměr nad 400. Čumil jede dlouhodobě na nulu.

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.

ČESKÝ TELECOM:  Kim cong-il

Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?

ČESKÝ TELECOM:  Statni smutek?

Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Uvidíme, jak si dneska poradí Kitkat se sekerou v hlavě. Páteční úder za 171 byl ve větším množství, takže min 150 bych očekával a to do konce tohoto týdne. Prodej Estery za 300 a Vigwamu za 730 zatím nějak nefunguje...

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Idealismus, který vehnal národ do rukou korupčníků, který zlikvidoval zbrojní průmysl a zaměstnání pro tisíce lidí, který tak dlouho ustupoval až nás menšiny likvidují ve vlastní zemi...

CETV:  Tak tak, začínají být negativní články o Cetce,

což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.

ČESKÝ TELECOM:  Nevíte?

proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.

ERSTE BANK:  Tele

AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A jak vidis Tele zitra down nebo up?

ERSTE BANK:  BAAERBAG kurzy

jsem se kouknul pro zajimavost na ty objemy Estery, v Praze lehce nad prumerem cca 96 mil CZK SPAD a ve Vidni jen 40 mil, vsak v EUR.....:-)tak mi to porad vychazi na hlavni trh = Viden....:P. Jen pro poradek...:-)

ERSTE BANK:  BAAERBAG kurzy

Hlavní trh Vídeň.)

ERSTE BANK:  Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)

Tak z nedávnýh minim cca 280 porostla už dost. Čeká nás recese tak radši prodat za 355 než pak o tom uvažovat za 200...

ERSTE BANK:  Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)

Pamatuješ dobře. Pokyn za 355 je už v nabídce.

ERSTE BANK:  Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)

....pamatuju si dobre cifru 355?

INTEL CORP.:  divi

Se ztrátou ne. Takže otázkou je, zda-li mi nebesa alespoň nulu z tohoto obchodu dopřejí. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se toho zbavit.

INTEL CORP.:  divi

TL555: jasnyho v dnesni dobe je pomalu....;-)

INTEL CORP.:  divi

Es-Age: ale ty prodas, vid ze prodas jeste dnes? ;-)

INTEL CORP.:  divi

Estera to teď bude mít brutálně těžké směrem nahoru. Od nedávných minim jsem potřeboval cca 27-miprocentní růst a ten je už skoro dovršen. Pokud neprodám, 280 se bude opakovat ještě do konce roku.

Fórum GER:  DAX 6070

Reaguji na tvůj příspěvek z rána, kde naproto konkrétně popisuješ co se nepovedlo.) Jinak ti doporučuji zájezd do Venezuely, tam tyhle myšlenky dovedli k dokonalosti a nejlepší na tom je, že Venezuela má jedny z největších světových zásob ropy, dlouhodobě.)

1 5668 5669 5670 789

Indexy

26.06.2026
Graf - RM

PXnahoru+0,232 561,1016:15:29
RMnahoru+0,18726,6116:56:46
DJIAdolu-0,0951 876,1122:03:27
NASDAQnahoru+0,0925 381,5222:02:20
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7217:30:02


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz