ERSTE BANK: Posmrtný odkaz Václava Havla:
Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 20:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 16:57|iv2|(88.101.131.xxx)
Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:58|iv2|(88.101.131.xxx)
Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Uvidíme, jak si dneska poradí Kitkat se sekerou v hlavě. Páteční úder za 171 byl ve větším množství, takže min 150 bych očekával a to do konce tohoto týdne. Prodej Estery za 300 a Vigwamu za 730 zatím nějak nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:22|zany|(193.86.121.xxx)
Idealismus, který vehnal národ do rukou korupčníků, který zlikvidoval zbrojní průmysl a zaměstnání pro tisíce lidí, který tak dlouho ustupoval až nás menšiny likvidují ve vlastní zemi...
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.12. 2011 9:19|zany|(94.113.52.xxx)
proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.
reagovatzobrazit vlákno8.12. 2011 11:21|Gambler|(90.178.225.xxx)
AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.
reagovatzobrazit vlákno7.12. 2011 12:37|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak vidis Tele zitra down nebo up?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 20:26|michaelzak|(83.208.171.xxx)
jsem se kouknul pro zajimavost na ty objemy Estery, v Praze lehce nad prumerem cca 96 mil CZK SPAD a ve Vidni jen 40 mil, vsak v EUR.....:-)tak mi to porad vychazi na hlavni trh = Viden....:P. Jen pro poradek...:-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
Hlavní trh Vídeň.)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak z nedávnýh minim cca 280 porostla už dost. Čeká nás recese tak radši prodat za 355 než pak o tom uvažovat za 200...
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pamatuješ dobře. Pokyn za 355 je už v nabídce.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 15:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
....pamatuju si dobre cifru 355?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Se ztrátou ne. Takže otázkou je, zda-li mi nebesa alespoň nulu z tohoto obchodu dopřejí. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se toho zbavit.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 10:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: jasnyho v dnesni dobe je pomalu....;-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 10:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: ale ty prodas, vid ze prodas jeste dnes? ;-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 9:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Estera to teď bude mít brutálně těžké směrem nahoru. Od nedávných minim jsem potřeboval cca 27-miprocentní růst a ten je už skoro dovršen. Pokud neprodám, 280 se bude opakovat ještě do konce roku.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 17:43|Gambler|(90.178.225.xxx)
Reaguji na tvůj příspěvek z rána, kde naproto konkrétně popisuješ co se nepovedlo.) Jinak ti doporučuji zájezd do Venezuely, tam tyhle myšlenky dovedli k dokonalosti a nejlepší na tom je, že Venezuela má jedny z největších světových zásob ropy, dlouhodobě.)
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 17:10|Gambler|(90.178.225.xxx)
Asjav, technická připomínka, víš o tom, že když by jsi v socialistickém ráji odmítl pracovat, že by tě soudruzi zavřeli?)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.