reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Posmrtný odkaz Václava Havla:
Uvidíme, jak si dneska poradí Kitkat se sekerou v hlavě. Páteční úder za 171 byl ve větším množství, takže min 150 bych očekával a to do konce tohoto týdne. Prodej Estery za 300 a Vigwamu za 730 zatím nějak nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:22|zany|(193.86.121.xxx)
ERSTE BANK: Posmrtný odkaz Václava Havla:
Idealismus, který vehnal národ do rukou korupčníků, který zlikvidoval zbrojní průmysl a zaměstnání pro tisíce lidí, který tak dlouho ustupoval až nás menšiny likvidují ve vlastní zemi...
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak tak, začínají být negativní články o Cetce,
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.12. 2011 9:19|zany|(94.113.52.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Nevíte?
proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.
reagovatzobrazit vlákno8.12. 2011 11:21|Gambler|(90.178.225.xxx)
ERSTE BANK: Tele
AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.
reagovatzobrazit vlákno7.12. 2011 12:37|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
A jak vidis Tele zitra down nebo up?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 20:26|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ERSTE BANK: BAAERBAG kurzy
jsem se kouknul pro zajimavost na ty objemy Estery, v Praze lehce nad prumerem cca 96 mil CZK SPAD a ve Vidni jen 40 mil, vsak v EUR.....:-)tak mi to porad vychazi na hlavni trh = Viden....:P. Jen pro poradek...:-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
ERSTE BANK: BAAERBAG kurzy
Hlavní trh Vídeň.)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)
Tak z nedávnýh minim cca 280 porostla už dost. Čeká nás recese tak radši prodat za 355 než pak o tom uvažovat za 200...
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)
Pamatuješ dobře. Pokyn za 355 je už v nabídce.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 15:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)
....pamatuju si dobre cifru 355?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
INTEL CORP.: divi
Se ztrátou ne. Takže otázkou je, zda-li mi nebesa alespoň nulu z tohoto obchodu dopřejí. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se toho zbavit.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 10:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
INTEL CORP.: divi
TL555: jasnyho v dnesni dobe je pomalu....;-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 10:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
INTEL CORP.: divi
Es-Age: ale ty prodas, vid ze prodas jeste dnes? ;-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 9:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
INTEL CORP.: divi
Estera to teď bude mít brutálně těžké směrem nahoru. Od nedávných minim jsem potřeboval cca 27-miprocentní růst a ten je už skoro dovršen. Pokud neprodám, 280 se bude opakovat ještě do konce roku.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 17:43|Gambler|(90.178.225.xxx)
Fórum GER: DAX 6070
Reaguji na tvůj příspěvek z rána, kde naproto konkrétně popisuješ co se nepovedlo.) Jinak ti doporučuji zájezd do Venezuely, tam tyhle myšlenky dovedli k dokonalosti a nejlepší na tom je, že Venezuela má jedny z největších světových zásob ropy, dlouhodobě.)
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 17:10|Gambler|(90.178.225.xxx)
Fórum GER: DAX 6070
Asjav, technická připomínka, víš o tom, že když by jsi v socialistickém ráji odmítl pracovat, že by tě soudruzi zavřeli?)
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
TradeFio - prodej 350 ks akcií Erste Bank (BAAERBA: prodej ERSTE za 355?
Nechávám na Esteře zatím sekeru smrti za cca 351, takže jestli neprodám, tak max. poroste na 354, pokud ano, může jít klidně i na 500.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:09|chipper|(90.179.60.xxx)
TradeFio - prodej 350 ks akcií Erste Bank (BAAERBA: prodej ERSTE za 355?
melo to byt 335
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: kitdigi jak by to možná mohlo být
Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.