Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 11:06
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5695 5696 5697 826

ČESKÝ TELECOM:  Nevíte?

proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.

ERSTE BANK:  Tele

AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A jak vidis Tele zitra down nebo up?

ERSTE BANK:  BAAERBAG kurzy

jsem se kouknul pro zajimavost na ty objemy Estery, v Praze lehce nad prumerem cca 96 mil CZK SPAD a ve Vidni jen 40 mil, vsak v EUR.....:-)tak mi to porad vychazi na hlavni trh = Viden....:P. Jen pro poradek...:-)

ERSTE BANK:  BAAERBAG kurzy

Hlavní trh Vídeň.)

ERSTE BANK:  Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)

Tak z nedávnýh minim cca 280 porostla už dost. Čeká nás recese tak radši prodat za 355 než pak o tom uvažovat za 200...

ERSTE BANK:  Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)

Pamatuješ dobře. Pokyn za 355 je už v nabídce.

ERSTE BANK:  Es-Age: za kolik chces tu Esteru rubnout??? :-)

....pamatuju si dobre cifru 355?

INTEL CORP.:  divi

Se ztrátou ne. Takže otázkou je, zda-li mi nebesa alespoň nulu z tohoto obchodu dopřejí. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se toho zbavit.

INTEL CORP.:  divi

TL555: jasnyho v dnesni dobe je pomalu....;-)

INTEL CORP.:  divi

Es-Age: ale ty prodas, vid ze prodas jeste dnes? ;-)

INTEL CORP.:  divi

Estera to teď bude mít brutálně těžké směrem nahoru. Od nedávných minim jsem potřeboval cca 27-miprocentní růst a ten je už skoro dovršen. Pokud neprodám, 280 se bude opakovat ještě do konce roku.

Fórum GER:  DAX 6070

Reaguji na tvůj příspěvek z rána, kde naproto konkrétně popisuješ co se nepovedlo.) Jinak ti doporučuji zájezd do Venezuely, tam tyhle myšlenky dovedli k dokonalosti a nejlepší na tom je, že Venezuela má jedny z největších světových zásob ropy, dlouhodobě.)

Fórum GER:  DAX 6070

Asjav, technická připomínka, víš o tom, že když by jsi v socialistickém ráji odmítl pracovat, že by tě soudruzi zavřeli?)

TradeFio - prodej 350 ks akcií Erste Bank (BAAERBA:  prodej ERSTE za 355?

Nechávám na Esteře zatím sekeru smrti za cca 351, takže jestli neprodám, tak max. poroste na 354, pokud ano, může jít klidně i na 500.

TradeFio - prodej 350 ks akcií Erste Bank (BAAERBA:  prodej ERSTE za 355?

melo to byt 335

KIT DIGITAL, INC.:  kitdigi jak by to možná mohlo být

Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.

Fórum GER:  Je to orgasmus .....

Doufám, že příští týden příjde nějaký masakr a Vigwam bude k mání opět pod 630.

Fórum GER:  Je to orgasmus .....

Poslední Vigwam prodán se ztrátou za 728.

ERSTE BANK:  je na české burze vůbec co obchodovat

Stačilo se zbavit Vigwamu i jak roste...Jsem zvědav, zda se mi Estera dostane aspoň na nulu, tj za 355.

1 5695 5696 5697 826

Indexy

22.06.2026 - 23.06.2026
Graf - SPC

PXdolu-0,312 575,9511:05:17
RMdolu-0,96719,1810:58:13
DJIAnahoru+0,2951 712,7122.06.26
NASDAQdolu-1,3226 166,6023.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,5224 756,8110:45:36


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz