ERSTE BANK: Tele
AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.
reagovatzobrazit vlákno8.12. 2011 11:21|Gambler|(90.178.225.xxx)
AUD, CAD, spekulativně nějaká středo nebo jihoamerická měna.
reagovatzobrazit vlákno7.12. 2011 12:37|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak vidis Tele zitra down nebo up?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 20:26|michaelzak|(83.208.171.xxx)
jsem se kouknul pro zajimavost na ty objemy Estery, v Praze lehce nad prumerem cca 96 mil CZK SPAD a ve Vidni jen 40 mil, vsak v EUR.....:-)tak mi to porad vychazi na hlavni trh = Viden....:P. Jen pro poradek...:-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:54|Gambler|(90.178.225.xxx)
Hlavní trh Vídeň.)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak z nedávnýh minim cca 280 porostla už dost. Čeká nás recese tak radši prodat za 355 než pak o tom uvažovat za 200...
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 16:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pamatuješ dobře. Pokyn za 355 je už v nabídce.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 15:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
....pamatuju si dobre cifru 355?
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Se ztrátou ne. Takže otázkou je, zda-li mi nebesa alespoň nulu z tohoto obchodu dopřejí. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se toho zbavit.
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 10:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: jasnyho v dnesni dobe je pomalu....;-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 10:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: ale ty prodas, vid ze prodas jeste dnes? ;-)
reagovatzobrazit vlákno5.12. 2011 9:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Estera to teď bude mít brutálně těžké směrem nahoru. Od nedávných minim jsem potřeboval cca 27-miprocentní růst a ten je už skoro dovršen. Pokud neprodám, 280 se bude opakovat ještě do konce roku.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 17:43|Gambler|(90.178.225.xxx)
Reaguji na tvůj příspěvek z rána, kde naproto konkrétně popisuješ co se nepovedlo.) Jinak ti doporučuji zájezd do Venezuely, tam tyhle myšlenky dovedli k dokonalosti a nejlepší na tom je, že Venezuela má jedny z největších světových zásob ropy, dlouhodobě.)
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 17:10|Gambler|(90.178.225.xxx)
Asjav, technická připomínka, víš o tom, že když by jsi v socialistickém ráji odmítl pracovat, že by tě soudruzi zavřeli?)
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechávám na Esteře zatím sekeru smrti za cca 351, takže jestli neprodám, tak max. poroste na 354, pokud ano, může jít klidně i na 500.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:09|chipper|(90.179.60.xxx)
melo to byt 335
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Doufám, že příští týden příjde nějaký masakr a Vigwam bude k mání opět pod 630.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poslední Vigwam prodán se ztrátou za 728.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 10:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stačilo se zbavit Vigwamu i jak roste...Jsem zvědav, zda se mi Estera dostane aspoň na nulu, tj za 355.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 22:09|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ajo ropak dikes, mno uz jsem to prelouskal i v tej angline, aspon nezakrnim...:)
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.