KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 21:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 18:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To víš, že držím. Ještě jsem k balíku za 3300 dobral várku za 200. Tak ECM jsem do krachu dovedl tak proč ne i Krocana a Čumila.Držím ale skoro celý SPAD tak dříve nebo později to čeká každou akcí. Zatím jsou v bezpečí jen Krabice a Kuřáci.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
Musíš zaškrnout v globálním nastavení obchodování v USA a najít si potom ticker na US trhu stránce.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dneska už jednou prorazil 9USD a myslím, že tam dneska i uzavře.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I jak jsem říkal. Začíná oplachování horkých hlav v záchodové míse. Růst Kitkatu v Améru samozřejmě nedokázal vyrovnat pokles USD ke koruně a růst navíc tolik, aby v přepočtu dal cca 190.Tady si ještě dnešní kupující kolem 190 hodně popláčou.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 14:23|Novicius|(90.181.111.xxx)
Krachu, znáš tohle : Ale on jinač činí a jinač píše domů...
tak to je Tvůj případ..
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 14:12|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 14:10|Novicius|(90.181.111.xxx)
No trochu bych zaspekuloval, poroste to o hodně dýl.
Nemám iluzi o EU a vyřešení tzv krize, ale je konec roku cobydup,
a vždy po Díkuvzdání v USA do konce roku se dějí účetní zázraky.
Takže myslím že nezustane jen u dneška případně zítřejška.
I naše fondy si chtějí vyspravit učetně portfolia. Ale je to jen můj názor.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 10:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já taky doufám, že to chvíli nahoru půjde abych prodal Esteru a Vig aspoň bez ztráty. Takže se spokojím s Ester za 355 a Vigwam cca 700.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 10:31|many|(85.207.10.xxx)
medium2: tak já jsem se na burze naučil, že COKOLI předpovídat toliko k hovnu jest. Letos si spousta lidí mohla hlavu ukroutit, když byla Erste na 900,- a pak znovu, když padla pod 280,-. Je zajímavý, že na obou ""pólech"" se přitom najdou nadšenci/zoufalci, kteří předpovídají další růst/pád.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 10:00|many|(85.207.10.xxx)
medium2: tý brďo, to je ale ""přesná"" predikce - a proč ne 472,50?
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 9:55|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mozna to bude znit hodne optimisticky, ale Estera nema pod 450 co delat! :-)
...ale mluvi ze me pozice...spatny nastup, respekjtive nevystup...prumer 543, go go go!
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 18:43|Gambler|(90.178.225.xxx)
A zvyšování daní je levicová politika.)
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 18:41|Gambler|(90.178.225.xxx)
TL555, chtělo by to nakliknout ministerstvo financí a struktura výdajů státního rozpočtu, jinak už by to chtělo vyměnit desku.)
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 16:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nic nekupuj. To je jen kratší zastávka před dalšími megapropady.
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 16:01|iv2|(88.101.131.xxx)
Fio zase nejede ? To je ...... !
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 15:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ja pevne doufam, ze dneskem se odstartovat MEJDAN c. 2!!!:-)
""Eurozóna zvažuje konec účasti soukromého sektoru v záchraně zadlužených zemí""
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 15:23|gladiator|(109.183.226.xxx)
v pondeli pujdou akcie dolu kvuli vietnamu nebo zase naka picovina tasmanie .jo vlaslne severni pol ma prej problem pujde na AA- to by jsme meli vsechno prodat
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 12:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ja se priznam ke nakupce , naredeno na 543... :-( a pokud opravdu neznarodni, tak snad nekdy v pristim roce prodam i se ziskem...jinak stale pravidelne redim, za kazde volne cash...pod 3 kila Erste vabna holka.
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A po ECM zdá se posílám na ""nulu"" taky Krocana.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Ukrajinské drony v neděli ráno znovu zasáhly rafinérii ve Slavjansku na Kubáni na jihu Ruska....
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.