KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Na nasdaqu šla cílovka hore.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 10:08|Gambler|(90.178.225.xxx)
Na nasdaqu šla cílovka hore.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 9:47|Gambler|(90.178.225.xxx)
No Lord_Voldemort u nás ještě nekandidoval, ale kdyby slíbil vyhlazení korupce, tak věřím v úspěch.)
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2011 21:00|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Jan Tleskac rika, ze dnes se mirne korigovalo a zitra opet zavane severni vitr! :-)
dost bolo shotovacek hlavne na italskych bankach!!! :-)
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2011 19:09|michaelzak|(83.208.171.xxx)
DERRICK: Ty si stale neuvedomujes jednu podstatnou vec...nemuzes tu vse a od vsech brat veci vazne...na tehle diskuzi je treba cist mezi radky a nekterym radkum se lze jen zasmat...nad nekterymi i slzu uronit...:-)
v tomto pripade jsem se s chuti zasmal...add short na UNICREDIT BANK. :-) az na DNO!!!:o)
reagovatzobrazit vlákno14.11. 2011 11:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
podle me se Erste podiva do konce roku na 450! ale bacha, muze ze me mluvit pozice... ;-)
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já zase očekávám (opět beztak blbě), že to půjde dolů. Estera pomalu prohlubuje svá minima a nahoru už taky moc nechodí, takže čekám posun do nižších pater. Jen těžko říct, kam až.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Estera za 370. Já to kašlu, dneska z nákupu zase nic nebude.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Po včerejší ráně mezi oči Vigwamu si chci dneska vyšlápnout na Esteru za 350. Stačí, že se indexy otočí trochu do mínusu a je tam.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dnešní návštěva sekery smrti u Vigwamu začíná působit.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 15:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratulace. Teď by mohl zkorigovat tak o 50 kč.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 15:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratuluji těm, kterým se ráno podařilo nabrat Kitkat pod 195. Já se rozhodl příliš pozdě.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 13:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera smrti je po včerejším fiasku na Kitkatu krvežíznivá. Zasadila první ránu Vigwamu za 716. Další tři nákupy ještě čekají s konečným cílem srazit cenu až na 660.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 10:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
To je ignorovací křížek, když nechceš pořád vidět jebance a krev ve stodvacátém patře, tak stačí kliknout, dá se i zpětně zrušit.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 10:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
Nikdy nenapsal, jak jsou patra vysoká.)
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 10:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, měl, teď už je to nad 200 a to je dost velký risk.Dneska jsem čekal Ester -6-7, Nervák -8 atd...nepřišlo nic. Takže teď na to kašlu. Nová letošní minima na PXu příjdou. Jenže kdy...Čekal jsem je už dneska.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 10:15|many|(85.207.10.xxx)
Es-Age: pozdě, to už jsi měl koupit před chvílí.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 10:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Už tam mám nasazený pokyn na nákup. Cenu neřeknu :-). Až koupím :-).Takový GAP je drsný i když těžko říct, jak dneska v Améru pojede...Včera ani náznak korekce v závěru, takže těžko říct...
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 10:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč jako pětku? Za peníze z prodeje za 181,5 jsem pak mezi 155-170 vlnkařil a celou ztrátu z portfolia smrti na Kitkatu vymazal a došel k zisku +802 kč celkem. Ten zisk odpovídá prodeji za 213,7, kdybych nevlnkařil a prodal Kitkat s průměrnou nákupkou cca 207 Kč. Desetníky teď z hlavy nevím. Počítal jsem to doma :-)
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám nutkání si zaspekulovat na Kitkatu. Prodává se pod 200 se závěrem 210. Takový nákup za 190 v téhle situaci by mohl vyjít. Žeby...?
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 9:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
????? KDE JSOU TY POKLESY? Jinak s Kitkatem jsem měl pravdu. Kupovat za 210 nikdo nebude.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.