reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Já loty prodával za 130. Od té doby jsem tradoval akorát v portfoliu smrti. Tam jsem potřeboval prodat za 207, abych byl v zisku. Udělal jsem si 5 vlnek a dostal jsem se do plusu. Ztráta z prodeje za 130 však je nevratná. Koupil jsem sice za to Vigwam za 730 ale ten je o ničem.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:49|zany|(193.86.121.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE nad 400! Snad už zítra
Taloši to nějak poladí!
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Tak to jo. Z druhé strany predikce byly už i předtím a před pár dnama se obchodoval pod 8 USD, takže nebyl bych si tím tak jistý, že ho do konce roku nenaberu opět pod 155. Obzvláště, když ta Itálie vyleze s něčím pořádným.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Tam je nějaká chyba ne? 11 centu na akcí teď, 33 na akcí za 4.Q. 1. a 2.Q byly ztrátové tak jak může být za celý rok 1,45 na akcí zisku?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Pořád doufám, že negativní sentiment ho nakonec dorazí. Možná ne dnes ale do konce týdnu snad jo. Sice jsem čekal zlepšení ale takhle pozitivní reakci jsem nečekal. Můj odhad byl cca 5-6 procent růst kurzu.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:03|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fórum GER: KRÉÉV BUDE STŘÍKAT.....
Teď už jen doufat, že negativní nálada případně pozitivní výsledky zcela vymaže. Nyní 9,35 USD.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fórum GER: KRÉÉV BUDE STŘÍKAT.....
A do prdele. Kitkat v premarketu 9,99 USD. No, tak to jsem dneska zase podělal...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 13:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fórum GER: KRÉÉV BUDE STŘÍKAT.....
Taky doufám, že v Améru začne sjezd dolů v oblasti snů.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Sakra, prodáno. Jen jsem si odskočil a z ničeho nic +11 procent. To už jsou výsledky nebo co se děje?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 12:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fórum GER: KRÉÉV BUDE STŘÍKAT.....
Já jen s podivem čumím, proč Estera nepadá více, jako tomu tak v minulosti bylo. Čekal jsem aspoň -6;7 procent
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 12:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fórum GER: KRÉÉV BUDE STŘÍKAT.....
Ty Kitkatu ještě věříš?Poté, co nedávno opět testovalo historická minima věřím, že padne pod 130. Původně to byl můj favorit ale co z cílovek a výhledů, když akcie jede od začátku roku skoro bez přestávky dolů...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 11:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE nad 400? ne 370!
MartD, Petr. M: dikes za nazor....trosku me desi jina zprava.... : http://zpravy.kurzy.cz/292016-vynos-italskych-dluhopisu-se-prehoupl-nad-kritickych-7/ kterou jsem zaregistroval az pozde... :(
jsem zvedav, co stim budou delat..
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 11:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE nad 400? ne 370!
Estera nam jde zase na zada. :-( tusite, jak by se dal interpretovat tento fundament? : http://zpravy.kurzy.cz/292021-erste-prodlouzila-sporitelnam-povoleni-k-prodeji-vlastnich-akcii/
Pozitvni nebo negativni...? diky za nazor.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 10:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Já už mám nastavený prodejní pokyn na 165. Výsledky negativní náladu posledních dnů nezlomí, si myslím.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 9:01|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak bude dnes těch 200-220 ?
Tak co bude těch 200 nebo to bude 220
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 14:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: omyl
Potřeboval jsem uvolnit cash na spekulaci s Kitkatem před zítřejšími HV...Do Estery pak zase zavítám. Tentokrát cíl nákupu 365.
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 14:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: omyl
Diky Es-Age za prodej Estery, konecne se muze urvat UP! :-)
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 13:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: omyl
Ester prodána za 380. Zisk pár korun. Čekám propad indexů takže to bude růst dál :-)
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 12:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KOMERČNÍ BANKA: omyl
Kdy je dneska to hlasování u důvěře vládě v Itálií?
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 10:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Pořád jsem v realizované ztrátě za tento rok, tak ji chci do konce roku stáhnout.