reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
KLOKAN: :o)))!!! po precteni jsem sel k zemi...:-)))
Krachu, doted se tyo jebalo porad pri zemi, tak ted zasejc pojedeme hore, at
si pak na tech shortech neco vydelate....none?
Asjav: mozna se me ted budes smat, ale ja chci pouste Ester na 600 kil, 1st 1/4...10/2 mi konci 6 mesicni test, uvidim podle situace, ale mozna pockam a ocekavam Ester na cenach vyse jak 7 kil...ona umi rychle dolu, ale umi i pekne nahoru...proste je to holka ziva...ne ze ne.. :-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: DAX 6305
Já doufám, že tyhlety nesmyslné nárůsty dostanou v příštím týdnu na frak a PX se vrátí pod 950, kam patří.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 15:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
tak se mi zda, jestli nezacala opozdena podzimni rally prave dnes...:-)
J.D: ...jestli Te to nebude mrzet, tak hezky ses z tech sracek umazal a takhle opet riskujes...dneska zahlasi Sarky, ze dohodl na podporu EU zachr. fondu Cinou a nakonec to budou vsechno lepsit sikmaci a DAX budes chytat nekde nad 7 tis...kde samosebou nema co delat...:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: Erste po výsledcích???
tezko rici, jak zitra...jestli ten profit warning, co predvedli byl uplny,
tak zitra by HV mohli jen potvrdit nebo jen potesit...nejistota je velka, nicmene jestli se zitrejsimi vysledky povede vetsi investory presvedcit, ze maji uz uklizeno a bude se generovat jisty zisky, pak by se Estera za tyhle ceny mohla nakupovat s vyhledem na rok 2012...uvidime..:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:32|zany|(193.86.121.xxx)
ERSTE BANK: Erste po výsledcích???
Tak jak to vidíte zítra (vídeň) a v pondělí na erste, pujde po výsledcích nahoru nebo se vrátí k 400???
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
Krachu: ja jsem rad, ze prispivas, vetsinou to indexy zene na sever coz je pro me ten spravny smer! :-)
Asjav: tak to vidim ja...prodeje az nad 6 kilo, prece jsem se celou dobu netrepal, abych uzavrel na svejch nebo ve ztrate. Na dluh nejedu, penize ted na nic nutneho nepotrebuju a podle me, vsichni budou chtit mit pekne Vanoce, i borci na burzach....:-)))
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 14:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: DAX 6305
asjav: Ester za 600 do 2 mesicu...za 2 roky, kdoci co bude...:-)
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 13:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
Jenže futra se nerovná všechny tituly. U nás taky rostou skoro jen finanční akcie, ostatní nicmoc. Takže se klidně může stát, že Kitkat dneska otevře jak zavřel včera. Na nárůst na Nasdaqu taky nijak nereagoval. Aby byly dnešní ceny u nás ospravedlněné, tak by musel dneska v Améru růst tak 4,5-5 procent. No, nevím...Šort u J&T nebo Patrií by snad udělat šlo ne? Nebo kdo tam u nás dělá MM..?
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
Jdu do šortu na Kitkatu. Smilstvo, co se tam zas dneska děje, bude šeredně potrestáno 15:30. Nedávno jsem prodával za 164. USd byl cca 18 a Kitkat za 9,10. Dnes je USD 17,75 a Kitkat za 8,7 USD. Přesto se u nás prodává za 165!!!. Tohle bude jistý zisk cca 5 procent bez rizika.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:25|many|(85.207.10.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
KaR: hýkání a slaboduchý rýmovačky produkuješ sám. Na to nikoho nepotřebuješ...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:53|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak jak dneska? Sever nebo Jih?
není podstatné dne, podstatné bude v pondělí. dnes odpoledne v USA, zítra odpoledne v USA , to bude fičák 31.10.2011 Ale kam ?
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:21|Edgar|(82.113.55.xxx)
CETV: Tak jak dneska? Sever nebo Jih?
Hele, to já bych taky rád věděl. Včera sem očekával, že se Cetka zvedne, když US indexy šly do plusu, ale po výletu UP nastoupili prodejci a jen tak tak se v závěru urdžela na svém minulém US závěru. 980 tisíc kousků je docela dost, ale třeba to byl jenom plašan, co bral jistotu před koncem summitu. Cetka přeci jen po nedávném propadu šla v procentech hodně nahoru. Navím, zda jí tohle v tuto chvíli nelimituje. Jinak median kolem 19 USD bych docela bral :-) Hlavně rychle pryč od toho 8 dolarovýho strašáka.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 10:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: tak co bude?
tak nejak by to mohlo byt, dalsi kolo realizaci kolem 450...ja budu drzet mnohem dele...nakupka 567...:-(
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: DAX 6239
Poptávka na Kobosu za 162. Tady někdo 15:30 zapláče a pořádně...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: DAX 6239
Áaa, takže chyba. Dolar už za 17,75, takže posouvám nákup Kitkatu na 155.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: DAX 6239
Jinak měly by růst pouze finanční instituce, takže předpokládám nákup Kitkatu za 157 dle včerejšího close.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 6:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
No i je to tady. Skutečně to všechno roste.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 20:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
Já myslím, že dnešní vývoj je jasný. Po summitu očekávám pokles takže to bude růst.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 16:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
V kolik je dneska ten summit? Pokud nedopadne dobře a současné poklesy na indexech ještě zesílí, tak to bude zítra zajímavé. Taky budu chytat padající nůž. Jen aby nějaký padal...
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 15:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
CETV: CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...
Můžeš klidně odignorovat zpět, stačí zrušit křížek na ignorelistu.)