ERSTE BANK: tak co bude?
tak nejak by to mohlo byt, dalsi kolo realizaci kolem 450...ja budu drzet mnohem dele...nakupka 567...:-(
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 10:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak nejak by to mohlo byt, dalsi kolo realizaci kolem 450...ja budu drzet mnohem dele...nakupka 567...:-(
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Poptávka na Kobosu za 162. Tady někdo 15:30 zapláče a pořádně...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Áaa, takže chyba. Dolar už za 17,75, takže posouvám nákup Kitkatu na 155.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak měly by růst pouze finanční instituce, takže předpokládám nákup Kitkatu za 157 dle včerejšího close.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 6:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i je to tady. Skutečně to všechno roste.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 20:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Já myslím, že dnešní vývoj je jasný. Po summitu očekávám pokles takže to bude růst.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 16:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V kolik je dneska ten summit? Pokud nedopadne dobře a současné poklesy na indexech ještě zesílí, tak to bude zítra zajímavé. Taky budu chytat padající nůž. Jen aby nějaký padal...
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 15:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
Můžeš klidně odignorovat zpět, stačí zrušit křížek na ignorelistu.)
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je zas dojeb. Pokles v Améru vydržel jen jeden den. Snad to dneska summit pošle do zdrcujích ztrát.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 11:18|many|(85.207.10.xxx)
loudal: toho kříku pro datuma nelituj. Na jednoduchý otázky neodpovídá, každou chvíli mění kabát a plevelí tu rádoby světovýma kravinama. Takže ode mě ho má taky:)
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
No já si myslím jednoznačně dobrá. jen by bylo dobré vědět z čeho pramení ta ztráta. Sarbu je lišák, jestli je to jen hypotetická ztráta při ocenění aktiv (akcie, dluhopisy atd) tak při konečně ceně na konci roku a účetních uzavěrkách ( v případě regenerace trhu) všechno může být jinač a to diamentálně.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:21|iv2|(88.101.131.xxx)
Co rikate na Tabak - prodavate? nebo jeste cekate?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:10|Edgar|(94.112.35.xxx)
Tak já nevím, zda dnešní zpráva je dobrá nebo špatná. Sice provozní zisk je 8,9 mil USD oproti očekávaným 4,8 mil USD, ale celková vykázaná ztráta je 82,2 mil USD oproti očekávaným 50 mil USD. Takže kam dle vás? Sever nebo jih po dorovnání včerejšího US propadu?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 8:56|many|(85.207.10.xxx)
datum: zdravím - jak to koresponduje s tím megašortem? Podají si tlapky?
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 22:11|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No, takže žeby začátek korekce?Doufám, že zítřek spustí masakr a nakoupím Kitkat zpět opět za 155. Dnešní pokles byl sice hezký ale je to málo...
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 15:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mohli by dneska ušatí shodit tak 2-3 procenta před zítřejším masakrem směrem dolů. Roste to už moc dlouho. Musí to dolů a pořádně.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 13:58|Novicius|(90.181.111.xxx)
Ač nerad ( nebo vlastně rád) protože se přešlapuje na místě a nervy jsou napnute do zítřka nebo čtvrtka, ta musím vyjadřít názor že ""Datum"" jen tak kecá na tak velký šort se nikdy nejede za své, jo při nevyjití to i může být za za své. Ale drobás na to nemá.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nákupku mám nad 400 a pak nad 300. V ceny vyrazněji nad 250 nevěřím a tak jsem chtěl stejné množství nakoupit za 100 abych dostal průměr na 250 a pak to celé prodal aspoň na nule.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 10:45|Novicius|(90.181.111.xxx)
Ahoj Es, kdysi jsem tě doslova hltal, pak s respektem předčital, pak už to šlo kolo mě, no ta teď jsem usoudil že jinač konáš a jinač píšeš domů.
Pokud bys měl kolem 350 nákupku tak bys ji logický dávno naředil, pokud je za co, i za cenu páky. A to Ty víš moc dobře.
Co se týče středy tak taky si myslím že to hodně poskočí, rep. je to přání pač méma obchodama to absolutně neovlivním. A to že naši MM ( teda takzavni MM) se jen opičí a dorovnavaj po USA a nemaj jsou logiku (anebo mají strategii a maskujou jí) tak to mi vrtá hlavou.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 10:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já pořád věřím v nákup za 100 CZK/kus Přeci jen cílovka od GS, či kdo to dal, je 8USD, takže dlouhodobě je vše jasné. Tenhle růst mě nijak zvlášť neštve. Je to dvakrát dražší, než potřebuju na nákup a dvakrát levnější, než potřebuju na prodej. Takže mi je celkem jedno, jestli to stojí 150 nebo 300...
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.