reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Dobrá nebo špatná zpráva
No já si myslím jednoznačně dobrá. jen by bylo dobré vědět z čeho pramení ta ztráta. Sarbu je lišák, jestli je to jen hypotetická ztráta při ocenění aktiv (akcie, dluhopisy atd) tak při konečně ceně na konci roku a účetních uzavěrkách ( v případě regenerace trhu) všechno může být jinač a to diamentálně.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:21|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Tabacek
Co rikate na Tabak - prodavate? nebo jeste cekate?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:10|Edgar|(94.112.35.xxx)
CETV: Dobrá nebo špatná zpráva
Tak já nevím, zda dnešní zpráva je dobrá nebo špatná. Sice provozní zisk je 8,9 mil USD oproti očekávaným 4,8 mil USD, ale celková vykázaná ztráta je 82,2 mil USD oproti očekávaným 50 mil USD. Takže kam dle vás? Sever nebo jih po dorovnání včerejšího US propadu?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 8:56|many|(85.207.10.xxx)
CETV: CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...
datum: zdravím - jak to koresponduje s tím megašortem? Podají si tlapky?
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 22:11|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: DAX
No, takže žeby začátek korekce?Doufám, že zítřek spustí masakr a nakoupím Kitkat zpět opět za 155. Dnešní pokles byl sice hezký ale je to málo...
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 15:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Už slyším dusot jeho kopyt ...a zem se zachvěla.....:-)))
Mohli by dneska ušatí shodit tak 2-3 procenta před zítřejším masakrem směrem dolů. Roste to už moc dlouho. Musí to dolů a pořádně.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 13:58|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Nebuď GIBA (klient ČS), víš, že podrobnosti se neuvádějí !!!
Ač nerad ( nebo vlastně rád) protože se přešlapuje na místě a nervy jsou napnute do zítřka nebo čtvrtka, ta musím vyjadřít názor že ""Datum"" jen tak kecá na tak velký šort se nikdy nejede za své, jo při nevyjití to i může být za za své. Ale drobás na to nemá.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Nepanikař :)
Nákupku mám nad 400 a pak nad 300. V ceny vyrazněji nad 250 nevěřím a tak jsem chtěl stejné množství nakoupit za 100 abych dostal průměr na 250 a pak to celé prodal aspoň na nule.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 10:45|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Nepanikař :)
Ahoj Es, kdysi jsem tě doslova hltal, pak s respektem předčital, pak už to šlo kolo mě, no ta teď jsem usoudil že jinač konáš a jinač píšeš domů.
Pokud bys měl kolem 350 nákupku tak bys ji logický dávno naředil, pokud je za co, i za cenu páky. A to Ty víš moc dobře.
Co se týče středy tak taky si myslím že to hodně poskočí, rep. je to přání pač méma obchodama to absolutně neovlivním. A to že naši MM ( teda takzavni MM) se jen opičí a dorovnavaj po USA a nemaj jsou logiku (anebo mají strategii a maskujou jí) tak to mi vrtá hlavou.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 10:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Nepanikař :)
Já pořád věřím v nákup za 100 CZK/kus Přeci jen cílovka od GS, či kdo to dal, je 8USD, takže dlouhodobě je vše jasné. Tenhle růst mě nijak zvlášť neštve. Je to dvakrát dražší, než potřebuju na nákup a dvakrát levnější, než potřebuju na prodej. Takže mi je celkem jedno, jestli to stojí 150 nebo 300...
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 9:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Nepanikař :)
To já zase věřím a doufám, že to po zítřku poletí prudce dolů. Trend nemám rád. Mohlo by zůstat divoké nahoru dolů.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 17:10|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci
loudal: to já jen, že datum vyvolává rádoby axiom - 8$ MUSÍ být! Ale prdky, nic nemusí:) Kdyby to bylo tak jednoduchý ....
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:58|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci
jo a tohle je taky zajímavý krátký počteníčko:
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/1933153/vypada-to-ze-fed-prijde-s-dalsi-stimulaci.html
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:56|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci
datum: no uvidíme. Ale docela se těším - myslím, že ten svůj balík budete muset s brekem šoupnout do velmi omezené nabídky. Ona cetka umí vystřelit i bezdůvodně - těch 7 stovek v 2009 taky nemělo logický opodstatnění.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:35|many|(85.207.10.xxx)
ČEZ: CETV
datum: není od věci se podívat na tohle:
http://www.fnno.com/story/earnings-preview/331-earnings-look-ahead-2-days-central-european-media-enterprises-releases-its-quarterly-numbers-cetv-ear
Jestli je očekávána takováhle ztráta, tak ten výhled nejspíš překonají. A co pak? Kdo dřív koupí, zachrání aspoň něco?
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
No i další sekera smrti po odchodu z návštěvy dovolila výrazný růst. Dneska prodej Kitkatu za 164 a ejhle, jak najednou není žádný problém jít nad 9 USD.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:21|many|(85.207.10.xxx)
CETV: .... to many: Máš smůlu ten CEO CETV již vystřílel všechen prach v pátek (+11%), nyní jen korekce a.
datum: jo, long jsem od cca 150,-, 5lotů. Stop limit nastavenej na 190,-, ale myslím, že ve středu prodám líp než dneska. Nebo si jenom o nějakou desetikačku posunu SL. Takže já jsem v absolutním klídku. Ale v šortu bych teď teda klidnej nebyl :)
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 15:52|karel304|(213.192.3.xxx)
ČEZ: Jak nejlépe prodat akcie ČEZ
Pokud už je máš přepsané na svém účtu v centrálním depozitáři CP, můžeš sama hned prodat na kterékoliv pobočce RM-systému (http://www.rmsystem.cz/kontakty pobočky shodné s Fio bankou). Pokud chceš prodat na burze, tak tam může jedině makléř čili budeš potřebovat smlouvu s makléřem (Fio, Patria atp.) což je asi pro jednorázovou akci zbytečné.
Obecně ale bych teď ČEZ neprodával nebo v nouzi jen část, minimálně se lze těšit příští rok na dividendu když už by nedošlo k nárustu kursu.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 15:44|many|(85.207.10.xxx)
CETV: ....leveraged time of EU!!!
datum: kam až hodláte držet ten megašort na Cetku? Pozítří vyhlásí výsledky nad očekávání s pozitivním výhledem:) Tak abych věděl, kdy poletí kurz přes těch vašich 500000ks do nebes!
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Čekám na nějaké 1-2denní passo doble. Takové 3-4 na PXu směrem dolů. Maxima 950 bodů jsme dneska ťukli, takže se pojede dolů. Ale kam až...? Mě by úplně postačil pád Kitkatu na 155 a níže abych si mohl sjet třetí vlnku.