CETV: Nepanikař :)
To já zase věřím a doufám, že to po zítřku poletí prudce dolů. Trend nemám rád. Mohlo by zůstat divoké nahoru dolů.
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 9:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To já zase věřím a doufám, že to po zítřku poletí prudce dolů. Trend nemám rád. Mohlo by zůstat divoké nahoru dolů.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 17:10|many|(85.207.10.xxx)
loudal: to já jen, že datum vyvolává rádoby axiom - 8$ MUSÍ být! Ale prdky, nic nemusí:) Kdyby to bylo tak jednoduchý ....
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:58|many|(85.207.10.xxx)
jo a tohle je taky zajímavý krátký počteníčko:
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/1933153/vypada-to-ze-fed-prijde-s-dalsi-stimulaci.html
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:56|many|(85.207.10.xxx)
datum: no uvidíme. Ale docela se těším - myslím, že ten svůj balík budete muset s brekem šoupnout do velmi omezené nabídky. Ona cetka umí vystřelit i bezdůvodně - těch 7 stovek v 2009 taky nemělo logický opodstatnění.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:35|many|(85.207.10.xxx)
datum: není od věci se podívat na tohle:
http://www.fnno.com/story/earnings-preview/331-earnings-look-ahead-2-days-central-european-media-enterprises-releases-its-quarterly-numbers-cetv-ear
Jestli je očekávána takováhle ztráta, tak ten výhled nejspíš překonají. A co pak? Kdo dřív koupí, zachrání aspoň něco?
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i další sekera smrti po odchodu z návštěvy dovolila výrazný růst. Dneska prodej Kitkatu za 164 a ejhle, jak najednou není žádný problém jít nad 9 USD.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:21|many|(85.207.10.xxx)
datum: jo, long jsem od cca 150,-, 5lotů. Stop limit nastavenej na 190,-, ale myslím, že ve středu prodám líp než dneska. Nebo si jenom o nějakou desetikačku posunu SL. Takže já jsem v absolutním klídku. Ale v šortu bych teď teda klidnej nebyl :)
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 15:52|karel304|(213.192.3.xxx)
Pokud už je máš přepsané na svém účtu v centrálním depozitáři CP, můžeš sama hned prodat na kterékoliv pobočce RM-systému (http://www.rmsystem.cz/kontakty pobočky shodné s Fio bankou). Pokud chceš prodat na burze, tak tam může jedině makléř čili budeš potřebovat smlouvu s makléřem (Fio, Patria atp.) což je asi pro jednorázovou akci zbytečné.
Obecně ale bych teď ČEZ neprodával nebo v nouzi jen část, minimálně se lze těšit příští rok na dividendu když už by nedošlo k nárustu kursu.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 15:44|many|(85.207.10.xxx)
datum: kam až hodláte držet ten megašort na Cetku? Pozítří vyhlásí výsledky nad očekávání s pozitivním výhledem:) Tak abych věděl, kdy poletí kurz přes těch vašich 500000ks do nebes!
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Čekám na nějaké 1-2denní passo doble. Takové 3-4 na PXu směrem dolů. Maxima 950 bodů jsme dneska ťukli, takže se pojede dolů. Ale kam až...? Mě by úplně postačil pád Kitkatu na 155 a níže abych si mohl sjet třetí vlnku.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 11:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jeste nejsme ani v pulce seance, ten DAX se muze klidne vratit, ten pohyb dolu, mohl byt jen uzavreni zisku jiz z patku a ocekavaneho gapu ze dnesniho zacatku...takze to vidim na prestavku na obed a pak trada opet do kopecka.. :-)
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.
reagovatzobrazit vlákno23.10. 2011 9:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
Radši vezmi ETF, tam jsou trošku menší rizika a hlavně se v nejhorším dá i vysedět.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 21:22|Novicius|(90.181.111.xxx)
Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 14:21|many|(85.207.10.xxx)
jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:32|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 13:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.
reagovatzobrazit vlákno21.10. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.