Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 7:45
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5836 5837 5838 826

CETV:  Nepanikař :)

To já zase věřím a doufám, že to po zítřku poletí prudce dolů. Trend nemám rád. Mohlo by zůstat divoké nahoru dolů.

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

loudal: to já jen, že datum vyvolává rádoby axiom - 8$ MUSÍ být! Ale prdky, nic nemusí:) Kdyby to bylo tak jednoduchý ....

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

jo a tohle je taky zajímavý krátký počteníčko:
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/1933153/vypada-to-ze-fed-prijde-s-dalsi-stimulaci.html

CETV:  .... to loudal: Každý růst má své limity, od 4.10.2011 již CETV získala téměř 90%, je čas na korekci

datum: no uvidíme. Ale docela se těším - myslím, že ten svůj balík budete muset s brekem šoupnout do velmi omezené nabídky. Ona cetka umí vystřelit i bezdůvodně - těch 7 stovek v 2009 taky nemělo logický opodstatnění.

ČEZ:  CETV

datum: není od věci se podívat na tohle:
http://www.fnno.com/story/earnings-preview/331-earnings-look-ahead-2-days-central-european-media-enterprises-releases-its-quarterly-numbers-cetv-ear

Jestli je očekávána takováhle ztráta, tak ten výhled nejspíš překonají. A co pak? Kdo dřív koupí, zachrání aspoň něco?

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

No i další sekera smrti po odchodu z návštěvy dovolila výrazný růst. Dneska prodej Kitkatu za 164 a ejhle, jak najednou není žádný problém jít nad 9 USD.

CETV:  .... to many: Máš smůlu ten CEO CETV již vystřílel všechen prach v pátek (+11%), nyní jen korekce a.

datum: jo, long jsem od cca 150,-, 5lotů. Stop limit nastavenej na 190,-, ale myslím, že ve středu prodám líp než dneska. Nebo si jenom o nějakou desetikačku posunu SL. Takže já jsem v absolutním klídku. Ale v šortu bych teď teda klidnej nebyl :)

ČEZ:  Jak nejlépe prodat akcie ČEZ

Pokud už je máš přepsané na svém účtu v centrálním depozitáři CP, můžeš sama hned prodat na kterékoliv pobočce RM-systému (http://www.rmsystem.cz/kontakty pobočky shodné s Fio bankou). Pokud chceš prodat na burze, tak tam může jedině makléř čili budeš potřebovat smlouvu s makléřem (Fio, Patria atp.) což je asi pro jednorázovou akci zbytečné.
Obecně ale bych teď ČEZ neprodával nebo v nouzi jen část, minimálně se lze těšit příští rok na dividendu když už by nedošlo k nárustu kursu.

CETV:  ....leveraged time of EU!!!

datum: kam až hodláte držet ten megašort na Cetku? Pozítří vyhlásí výsledky nad očekávání s pozitivním výhledem:) Tak abych věděl, kdy poletí kurz přes těch vašich 500000ks do nebes!

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

Čekám na nějaké 1-2denní passo doble. Takové 3-4 na PXu směrem dolů. Maxima 950 bodů jsme dneska ťukli, takže se pojede dolů. Ale kam až...? Mě by úplně postačil pád Kitkatu na 155 a níže abych si mohl sjet třetí vlnku.

ERSTE BANK:  DAX 5980

Jeste nejsme ani v pulce seance, ten DAX se muze klidne vratit, ten pohyb dolu, mohl byt jen uzavreni zisku jiz z patku a ocekavaneho gapu ze dnesniho zacatku...takze to vidim na prestavku na obed a pak trada opet do kopecka.. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.

ČEZ:  Shortování.

Radši vezmi ETF, tam jsou trošku menší rizika a hlavně se v nejhorším dá i vysedět.

CETV:  CETV se již nedotkne horního Bollingera nejméně 30 dnů, 11 USD není možno dosáhnout, jediná je cesta


Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.

1 5836 5837 5838 826

Indexy

22.06.2026 - 23.06.2026
Graf - DJI

PXnahoru+0,782 583,8822.06.26
RMnahoru+0,58726,1822.06.26
DJIAnahoru+0,2951 712,7122.06.26
NASDAQdolu-1,3226 166,6023.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,6225 139,6922.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz